Jasenica 2017
Mladost
Osipaonica
Prva pobeda Mladosti 1948 u Podunavskoj okružnoj ligi

Fudbalski klub Mladost 1948 iz Donje Livadice ostvarila je prvu prvenstvenu pobedu ove sezone u Podunavskoj okružnoj ligi. Mladost 1948 je u trećem kolu, ugostila Crvenu zvezdu iz Suvodola. Gosti su poveli u 40. minutu golom Stankovića.

Konstantan pritisak Livađana dao je rezultat na samom kraju utakmice i Mladost 1948 je golovima Miloševića i Trajkovića u 79. minutu utakmice preokrenula rezultat. Na kraju, 2:1 za domaćina. Utakmica je bila borbena, šanse su se ređale na obe strane, ali su 3 boda ipak zasluženo ostala u Donjoj Livadici.

Ovom pobedom Mladost 1948 se popela na 10. mesto na tabeli Podunavske okru\ne lige, sa 4 boda, dok je Crvena zvezda pala na 12. mesto, sa bodom manje. U sledećem kolu fudbaleri Mladost 1948 se u gostima susreću sa Slogom iz Lugavčine, a Crvena zvezda takođe ima gostovanje protiv Poleta iz Trnovče.