Temnić 1924
Bošnjane
Morava 1918
Prelepim golom u 89. minutu Vukojević doneo pobedu "Vukovima"

Na početku moram reći da su službena lica kasnila na jučerašnji meč  i stigli 15 minuta pre početka utakmice, što je krajnje nedopustivo. Odlično su utakmicu otvorili domaći fudbaleri i ako bez nekolicine standardnih igrača koji su zaraženi korona virusom već u 13. minutu nagovestili da kao i u prethodnim mečevima idu na pobedu, a šansu je imao Marjan Nikolić na asistenciju Vukojevića.

Samo tri minuta kasnije u 16. minutu i gosti dolaze do šanse kada Tavrić  odlično centrira sa leve strane lopta preskače sve igrače i dolazi do Miladinovića koji šutira glavom preko gola. U 18. minutu Marjan Nikolić  vraća asistenciju Vukojeviću koji postiže gol za vođstvo domaćina od 1:0. Ponovo je imao Vukojević u 28. minutu šansu kada izbija sam pred gol gostiju i umesto da asistirao Nikoliću koji je bio bez čuvara, odlučuje da završi akciju ulazi u šesnaesterac a igrač gostiju uklizava i ruši ga. Domaći igrači su tražili penal, ali se glavni sudija nije oglasio.

U nastavku gosti su bolje otvorili drugo poluvreme i u 49. minutu šansu za bivšeg igrača Kopaonika Mačuzića. Gosti dolaze do izjednačenja u 72. minutu jedan igrač gostiju ulazi u šesnaesterac domaćih, domaći fudbaler uklizava a Manojlović bez razmišljanja pokazuje na belu tačku. Mačužiću golman domaćih brani, a isti igrač iz popravnog postiže gol za 1:1. Od izjednačenja domaćin kreće u opsadu gola gostiju i u 89. minutu posle faula na nekih dvadesetak metara od gola, loptu namešta Vukojević i u stilu pravog golgetera postiže prelep pogodak za 2:1 i pobedu “Vukova”. U narednom kolu Kopaonik dočekuje ekipu Levča utakmica se igra u subotu 01.05. sa početkom u 16:30 časova.

Kopaonik - Blagotin 2:1 (1:0)
Brus - Gradski Stadion. Bez prisustva publike. Sudija: Milos Manojlović (Ćuprija) 5. Strelci: Vukojević 18. i 89. minutu (Kopaonik) Mačuzić 72. minutu (Blagotin). Žuti kartoni: Burgić, Panić, Vidojević (Kopaonik), Tavrić, Vasiljević, Ržaničanin ( Blagotin). Igrač utakmice: Vukojević (Kopaonik).

KOPAONIK: Mark.Nikolić 7, Milićević - (Vidojević-), Bučić 6,5 (Panić-), N.Knežević 6,5 , U.Knežević 6,5, Čukuranović 7, Marj.Nikolić 7, Vilimonović 7, Vukojević 8, Burgi 6,5, Makragić 6.
BLAGOTIN: Savović 7, Ržaničanin 6,5, Milojević 6,5, Marković 6,5, Tavrić 7, Mačuzić 7, Panić 6 (Milićević-), Stanojević 6,5, Mađarac 6, Miladinović  7, Vasiljević 6,5.