34'
17'
17'
Zlatibor na "krovu" osvojio prvi bod

Nišić u 19. minutu oprobava svoj šut na drugoj strani, ali biva neprecizan sa udaljenosti od dvadesetak metara, lopta je otišla desetak santimetara iznad prečke. U 23. minutu posle akcije Lasickasa i Stoisavljevića, ovaj potonji šutira sa oko 12 metara, iznad gola. Do kraja poluvremena više nije bilo uzbuđenja ispred golova, ali jeste u polju gde je bilo puno duela i prekida.

Rovovska borba i u nastavku, a Vujnović u 61. minutu sa desetak metara iskosa nije podesio nišanske sprave pa je lopta otišla kraj gola gostiju. U 68. minutu duel u šesnaestercu između Pejčinovića i Vukića, odbrambeni igrač Voždovca nehotice igra rukom i to je bilo dovoljno za glavnog sudiju da pokaže na belu tačku. Đokić je izveo penal poslavši Ilića u jednu, a loptu u drugu stranu za vođstvo gostiju.

Potom je Miličić u 75. minutu centrirao, a strelac jedinog gola Đokić sa 7 metara glavom loptu poslao pored gola. Umesto povećanja vođstva izjednačenje 3 minuta kasnije. Živković je uputio oštru loptu po zemlji na peterac, a Vujnović je zakucao u mrežu za 1:1.

Do kraja se nastavilo veoma oštro, sa puno faulova, kojih je na čitavoj utakmici bilo čak 62 i sa 7 pokazanih žutih kartona. U prvom minutu nadoknade Vukić rezantnim udarcem sa 18 metara gađa sam rogalj gola domaćih, ali je bio neprecizan za koji santimetar. Nerešen rezultat je i najpravedniji, ovo je prvi bod Voždovca osvojen kod kuće, a inače i prvi bod Zlatibora koji su osvojili u svojoj debitantskoj sezoni u Super ligi.

VOŽDOVAC - ZLATIBOR 1:1 (0:0)

STADION: FK Voždovac. GLEDALACA: Bez prisustva publike. GL.SUDIJA: Maksimović Đorđe. POM.SUDIJE: Savović Darko i Mikalački Ivan. STRELCI: Vujnović 78.min (Voždovac), Đokić 69.min (k.u.) (Zlatibor). ŽUTI KARTONI: Lasickas, Stoisavljević i Pejčinović (Voždovac), Jezdimirović, Vukić, Poček i Krstić (Zlatibor). CRVENI KARTON: šef str.štaba - Ristanović 90+2.min (Zlatibor).

VOŽDOVAC: Ilić, Milosavljević (Đorić), Stojčev, Nišić, Lasickas, Gajić, Putinčanin, Živković, Stoisavljević (Vujnović), Pejčinović, Janković (Pantović).
ZLATIBOR: Čupić, Jezdimirović, Anđelković, Bjeloš, Đakovac (Đokić), Glišović, Vukić, Janjić (Ivanović), Vladić (Radović) (Poček), Krstić, Islamović (Miličić).