Drenovci slavili pobedu minut pre kraja utakmice

Lider na tabeli OFL Trstenik Velika Drenova uspela je pre svega zahvaljujući lošoj igri odbrane Kamenorezca 76, da pobedi domaćina rezultatom 3:2 i da odnese sva tri boda iz Dublja i ostane i dalje na prvom mestu tabele bez poraza sa 31 osvojenim bodom, dok je Kamenorezac 76 na 6. poziciji sa 13 bodova. Ceo tok susreta pratilo je oblačno i hladno vreme, teren je bio džombast pa igrači jednog i drugog tima nisu mogli da pruže više od igre. Bilo je lošeg suđenja,prigovaranja igrača,šansi na obadve strane. Utakmicu je sudio glavni sudija Miloš Bulatović sa pomoćnicima Markom Karićem i Markom Digićem. Delegat je bio Dragan Vasiljević. Prvi su u vođstvo došli gosti u 28. minutu a mrežu domaćina pogodio je Aleksandar Živković. U 42. minutu danas dvostruki strelac i golgeter Kamenorezca 76 sa do sada postignutih 10 pogodaka Darko Blagojević, izjednačio je rezultat na 1:1, sa kojim se otišlo na odmor.

U nastavku 60 gledalaca videli su još 3 pogodka 1 u mreži gostiju iz Velike Drenove i 2 u golu dubljana. Darko Blagojević je u 68. minutu povećao vođstvo Kamenorezca 76 na 2:1, a onda slede promašaji i kiksevi odbrane domaćih što su kalemari znali da iskoriste i prvo da izjednače rezultat u 83. minutu, strelac kao i kod prvog pogodka Aleksandar Živković a zatim i postave konačan rezultat ovog susreta u 89. minutu pogodkom Vladimira Pavlovića. Domaći su se trudili ali su se pokazali loše u napadu i odbrani što je i dovelo do ovog ishoda susreta. Naredno 14. kolo dubljani gostuju kod komšija i starih znanaca i prijatelja ekipe Stara Čaršija iz Osaonice dok lider na tabeli OFL Trstenik Velika Drenova pauzira kao i ekipa Rujišnika.