Partizan
OFK Beograd
Radnički (P)
OLS: Sigurno i jako

U dvoboju dva imaenjaka, omladinci Radničkog iz Niša su zasluženo slavili rezultatom 4:1 nad vršnjacima iz Valjeva. Da su Nišlije imale malo više sreće i koncetracije u završnici pobeda bi bila još ubedljivija.

Od samog početka utakmice niški tim je stavio do znanja gostima iz Valjeva da ih osim pobede u ovom susretu ništa drugo ne zanima. Krenuli su silovito i šanse su se ređale kao na traci. Najpre je Lazar Nikolić u 15, minutu za koji santimetar bio neprecizan, a onda je Isajev u dva navrata pogađao okvir gola. Nakon solo prodora u 20. i 31. minutu ruski interncionalac je odlično šutirao ali u oba navrata prečka je bila saveznik golmanu gostiju.

U 35. minutu Arsić je bio precizan i doveo domaći tim u vođstvo od 1:0. Po levoj strani je prošao Lazar Mitrović koji je nakon solo prodora uputio povratnu loptu u srce šesnaesterca, a Arsić se našao na pravom mestu i preciznim šutem savladao Vučinića.

Na 2:0 je povisio Stevanović koji je bio siguran realizator kaznenog udarca nakon što je prethodno u kaznenom prostoru oboren kapiten domaćih Lazar Nikolić.

U drugom poluvremenu, gosti su smanjili na 2:1 u 54. minutu preko Jankovića, ali svaku nadu da mogu izvući povoljniji rezultat su ima raspršili, najpre Isajev prelepim lob udarcem iz “kapice” šesneasterca i Arsić u zaustavnom vremenu, koji je postavio konačnih 4:1 neposredno pošto je ušao u igru.

Sledeću utakmicu omladinci Radničkog iz Niša igraju u gostima, a domaćin im je beogradska Lokomotiva.

Omladinska liga Srbije: RADNIČKI NIŠ : RADNIČKI VALjEVO 4:1 (2:0)

Stadion “Kraj pruge” - Gledalaca oko 200. Sudije: Stevan RAŠIĆ, Aleksandar ĐORĐEVIĆ, Marko ĐOKIĆ (svi iz Leskovca). Strelci: -1:0 Ćirković u 35. 2:0 - Stevanović iz jedanaesterca u 42. -2:1 Janković u 54. -3:1 Isajev u 84. - 4:1 Arsić u 90.  Žuti kartoni: Isajev, Ćirković, Mitrović (Radnički Niš), Đurđić (Radnički Valjevo)

RADNIČKI NIŠ: Kojić, Ristić, Ćirković, Stevanović (od 76. Trojanović), Domić (od 90. Stanojević), Žikić, Topalović, Isajev (od 86. Stanković), Ivanović (od 89. Arsić), Mitrović, Nikolić (od 85. Pešić).

RADNIČKI VALjEVO: Vučinić, Živanić (od 78. Vuković), Žujović,Jeremić, Ćosić, Radosavljević (od 65. Drašković), Kovačević (od 83. Tadić), Janković, Đurđić (od 89. Mitić), Vlajković (od 89. Marinković), Milošević (od 71. Gligorijević).

Fudbal Fudbal Omladinska liga Srbije Radnički (N) Radnički (V)