Trsteničanke bezbedne u sredini tabele

Posle dva uzastopna poraza u Drugoj ligi Zapad, odbojkašice Trstenika obradovale su pobedom svoje malobrojne navijače u trsteničkoj hali sportova. Savladale su nezgodnu ekipu Borca iz Čačka rezultatom 3:2 tako su zadržale sredinu tabele. Trsteničanke su na početku ostvarile vođstvo od 2:0 u setovima 25:16 i 25:18. Čačanke su u nastavku furioznom igrom izjednačile rezultat na 2:2 u setovima ali su domaće odbojkašice smogle snage, uozbiljile se i peti set pretvorile u pobedu.

Jedna od utakmica trsteničkih odbojkašica

U narednom kolu trsteničankama u goste dolazi lider na tabeli i jedan od najkvalitetnijih timova u Drugoj ligi Zapad Gimnazijalac iz Kraljeva. U taboru trsteničanki vlada optimizam i rešenost da iznenade kraljevčanke međutim opreznost je opravdana, veliku pomoć trsteničanke očekuju i sa tribina od svojih vernih navijača.