BSK 2014
Mineral 2015
Musina reka
MOL Kraljevo: Čudesan preokret u Mrsaću

Morava je uspela nemoguće i od 0:2 na poluvremenu, preokrenula rezultat i na kraju slavila sa 4:3. Gosti su odlično otvorili utakmicu i već u 11.minutu poveli golom omalenog Žarkovića.U periodu nakon gola domaći propuštaju nekoliko izglednih šansi od kojih treba istaći dva udarca glavom Pavlovića kada je jedan sa gol linije izbacio Radovanović a drugi je izvanredno odbranio u prvom poluvremenu centralna figura meča Trifović.Golman gostiju uspeo je još tri puta da paradama odbrani šuteve Mitrovića, Milenića i opet Pavlovića iz slobodnog udarca. Na 2:0 za goste povisio je veoma zapaženi Božović.
A onda u drugom delu totalni preokret. Za samo 14 minuta Morava postiže 4 gola. Prvo je Jović glavom u 59. minutu nagovestio preokret a samo 5 minuta kasnije Filip Andrić postiže pogodak za izjednačenje. Na odličan centaršut sa desne strane pokretljivog Jovića u 71.minutu  Pavloviću nije bilo teško da glavom savlada odličnog Trifovića da bi u 73. minutu Jović svoju dobru igru krunisao još jednim golom za 4:2 za Moravu. Gosti se ne mire sa porazom i pokušavaju da nešto više učine ali uspeli su samo da smanje rezultat preko Božovića u 82.minutu na konačnih 4:3.

Mrsać - Gledalaca oko 100. Sudije: Vukosavljević, Obrenović, Bošković. Delegat: Gluvčanin.
Morava: Antonijević, S. Torlaković (Đ.Urdov), N.Torlaković (Stefanović), Perišić, Zečević, Pavlović, Milojević, F.Andrić, Milenić, Jović (Mirosavić), M. Mitrović.
Žiča: Trifović, Radovanović, Ugrinović, Matić, S.Milošević, Živković, M.Milošević, Paunović, Božović, Radomirović (Pavlović), Žarković.