Zlatibor
Tajm
Borac
DLZ: Gimnazijalac - Tara 3:2

Odbojkašice Tare iz Bajine Bašte nisu uspele da  naprave iznenađenje u Kraljevu protiv prvoplasiranog Gimnazijalca koji je bio bez poraza bez do ovog kola. Prvi set  lider na tabeli započeo je silovito i sigurno ,a Tara  je lošim prijemom sama sebi otežavala situaciju.Od druge polovine seta  Tara popravlja sve  elemente igre i prelazi u vodstvo koje održava do kraja seta.U sali srednje škole  nastupila je neverica jer je Tara povela sa 1:0 usetovima   25:19.

Drugi set počinje košmarno za domaćina,jer  sevisom tehničara Jovane Jevremović Tara  vodi 11:0 i tako stečenu prednost održava do kraja. Gošće iz Bajine Bašte nisu u ovom set dozvoljavale domaćim igračicama da dođu do daha ,jednostavno su sve  napade uspešno rešavala preko primača Gorane Bogdanović i Nevene Đokić,korektor Andrijana Marić  pravila  je razliku u napadu,a novi srednji bloker  Tare Ana Jeković i ono malo napada što su pokušavale da realizuju  domaće igračice uspešno je  blokirala.probao je trener Goran Pljakić da tajmautom  vrati ekipu u set ,ali to mu nije pošlo za rukom.Konačno  drugi set 25:14 i 2:0 za Bajinobaštanke.

U trećem i četvrtom setu Gimnazijalac  svojom igrom pokazuje zašto je na čelu tabele,a Tara,kao da  se uplašila uspeha počinje da igra nesigurnije što  domaće igračice koriste  i dobijaju dva seta  zaredom.treći sa 25:22,a četvrti sa 25:15 za  2:2 u setovima.

Peti set Tara počinje,kao i prvi i pri rezultatu 5:2 za domaće trener Pavlović uzima tajmaut i pokušava da pokrene ekipu koja počinje da  igra sigurnije i pred sam kraj seta kada tara gubi 11:9 i ima  više od inicijative  jedna lopta sve rešava.Idealnu loptu za kontru korektor Marić  prebacuje preko mreže,a domaće igračice to iskusno koriste i pretvaraju u poen i završavaju set sa15:11 za konačnih 3:2 za Gimnazijalac.

Gledaocu su mogli da vide odličnu odbojkašku utakmicu  u kojoj  su obe ekipe imale svoje  blistave trenutke.Tara je dovela pojačanje iz Vizure  i to je donelo novi kvalitet njihovoj igri.Pokazalo se da je Gimnazijalac zasluženo  u vrhu tabele,a ono što  su gosti iz Bajine bašte istakli je  izuzetna gostoljubivost uprave kluba i navijača u Kraljevu i to je ono što treba negovati u narednom periodu. Tara  sledečće vikena gostuje u Tutinu,a Gimnazijalac  gostuje u Ivanjici.

Satav ekipe  Gimnazijalac:2 Janković T, 4 Jovanović A,  7 Mitrović K, 8 Sretenović J, 9 Vorkapić K,. 10 Bukumira J, 13 Ćurčić A, 14 Glaić E, 16 Šaptović A, 17 Pavićević T,  18 Bugarčić N, trener Pljakić Goran.

Satav ekipe Tare: 1 Jovana Jevremović, 3 Jovana Jevtić, 5 Jana Đorđević, 8 Nevena Đokić, 11 Tatjana Glišić, 12 Ana Jeković, 14 Andrijana Marić, 15 Snežana Milanović, 16 Jelena Jokić libero, 17 Gorana Bogdanović, trener Dragan Pavlović.