Futog MD Tupanjac
Akademik
Topola
Nastavljena uspešna serija Alasa

Pobedom u 15. kolu Prve regionalne lige Sever, košarkaši Dunava nastavili su uspešnu seriju. U utakmici koja je u subotu veče odigrana u Belegišu, Dunav je savladao ekipu Hajduka iz Kule ubedljivim rezultatom 90:65 (23:15, 28:14, 22:21, 17:15). Bila je ovo rutinska pobeda Dunava a utakmica je praktično rešena još u prvom poluvremenu. Sve što su gosti uspeli da urade jeste da u prvih par minuta pruže jači otpor ali kako je vreme odmicalo, Alasi su igrali sve bolje i do odmora napravili veliku prednost (51:29). U drugom delu utakmice, nije viđena lepa košarka. Puno grešaka sa obe strane ali se prednost Dunava do kraja nije značajnije menjala. Na kraju, nova zaslužebna pobeda Starobanovčana, petnaesta u nizu. Statistiku sa utakmice možete pogledati na sajtu kluba.
U narednom kolu Dunav gostuje u Bačkoj Topoli.