Akademik
Topola

Alasi rutinski do pobede

21.12.2014 Z.Vezmar

U dvanaestom kolu Prve regionalne lige Sever, košarkaši Dunava savladali su Sloven iz Rume rezultatom 109:64 (32:14, 34:20, 19:14, 24:16).Dunav je na ovoj utakmici nastupio u kombinovanom sastavu ali se to nije primetilo jer je svih 12 igrača, koji su večeras nastupili, pružilo odličnu partiju. Angažovanom igrom tokom celog meča, Alasi su iz minuta u minut povećavali prednost. Igrači koji su u prethodnim utakmicama imali manju minutažu, iskoristili su svoju šansu večeras i odigrali odlično kako u odbrani tako i u napadu. Statistiku sa večerašnje utakmice možete pogledati na sajtu kluba.U posledjnem kolu prvog dela prvenstva, u subotu od 19h u Inđiji, košarkaši Dunava gostuju ekipi Železničara.