Železničar
Pobeda
Sloboda (Č)
Teška pobeda Radničkog

Bledo izdanje obe ekipe se, na sreću svih navijača Radničkog, završilo pobedom Kragujevčana. Već u prvom minutu utakmice, Nikola Tajdić nije iskoristio odlično proigravanje Dragana Ristića, i tako propustio da, u početnim trenucima meča, dovede svoj klub u vođstvo i olakša posao domaćinu u nastavku susreta. U narednih pola sata igre, domaćin je imao inicijativu, ali, bez ozbiljne šanse da ugrozi gol Valjevčana. Igrao se 36. minut utakmice kada su Ristić i Tajdić ponovili akciju iz prvog minuta, i kao na početku utakmice, velika prilika odlazi u nepovrat, pošto Tajdić ponovo šutira pored gola.
Na samom početku drugog poluvremena Radnički dolazi u još jednu priliku vrednu pomena, u glavnoj ulozi je bio rezervista Vukašin Ristić koji je gađao van okvira gola. U 59. minutu Radnički u jednoj komičnoj situaciji dolazi do toliko željenog pogotka. Na centaršut Vukomanovića, odbrambeni igrač gostiju, Knežević, nespretno reaguje i lobuje svog golmana, koji u pokušaju da loptu izbaci sa gol linije pogađa stativu, od koje se lopta odbija u gol. Do kraja još jedna velika prilika za Radnički. Dragan Ristić ostaje sam ispred golmana, i kada su svi već videli 2:0 na semaforu, Ristić šalje loptu pored praznog gola.
Slabo izdanje Radničkog danas na Čika Dači. Ipak, nova tri boda su ubeležena i Radnički se polako približava samom vrhu tabele i borbi za plasman u Prvu ligu Srbije. U sledećem kolu, Radnički gostuje Loznici, koja ima dva boda manje od Kragujevčana.

Kragujevac -  Stadion “Čika Dača” Gledalaca: 500 1:0 Pinić Aleksandar ( autogol ) - 59.min. Glavni sudija: Mladenović Marko (Požarevac) Pomoćne sudije: Milojević Dušan (Sm. Palanka), Mitrović Marko (Smederevo) Žuti kartoni: Nikolić, M.Petrović, Živković, Vukomanović (Radnički) Ilić, Stojanović (Vujić Voda)

KFK Radnički:Mišić Saša, Božović Ivan (od 45. Petrović Miljan) , Nikolić Boban, Ostojić Bojan (od 45. Ristić Vukašin ), Antonijević Dalibor, Tajdić Nikola, Vukomanović Branislav, Krezović Dalibor, Živić Slobodan (od 45. Živković Dejan), Petrović Stefan, Ristić Dragan Vujuć
Vujić voda: Pinić Aleksandar, Stojanović Slobodan, Lazarević Bojan (od 45. Knežević Slobodan), Ilić Aleksandar, Kojić Predrag, Rajičević Dalibor, Rašević Miloš (od 76. Tanasijević Nenad), Samurović Milan, Vesić Slobodan (od 45.Đokić Nebojša), Savić Saša, Radonjić Miljan