Erak dva puta u metu

U fer i sportskom nadmetanju pobeda je pripala domaćinu koji nije imao milosti prema svom rivalu sa samog dna tabele. U prvih desetak minuta Vukadinović, Erak i Milić protpustili su da realizuju povoljne prilike pre svega zbog brzopletosti u osudnim trenucima kada se proslavio i vratar gostujuće ekipe. Vodeći pogodak je delo Eraka koji je posle ccenatrÅ”uta Vukadinovića glavom uputio loptu u levi gornji ugao. Na 2:0 povisio je Kolarević i tako stavio tačku na svoju odličnu igru na svim delovima terena.

U nastavku joÅ” dva pogotka. Najpre se i listu strelaca upisao Gvozdenović na početku drugog dela susreta. Konačan rezultat je posle dobro primljene dubinske svojim drugim golom postavio centarfor Erak. Gosti su se predstavili kao ozbiljna ekipa, koja igrom i zalaganjem zaslužuje znatno viÅ”e mesto na tabeli.

Metalac - Rudar 4:0 (2:0)

Kraljevo - Strelci: 1:0 Erak u 32. 2:0 Kolarević u 44. 3:0 Gvozdenović u 50. 4:0 Erak u 67. Stadion kod Ložionice. Gledalaca 100. Sudija: Boris Bakić (Kragujevac) 7.

Metalac: KoÅ”anin -, Kolarević 8, Cvetković 6,5 (Krstić -), Gvozdenović 7, N. Nikolić 6,5, Jevtović 7, Milojević 7 (S. Nikolić -) Vukadinović 7,5, Erak 7,5, Milić 7, Stevanović 6,5 (Radfulović -)

Rudar: M. Bogojević 7, Sl. Jemuović 6,5, Peković 6, Grkajac 7,Pantović 7, Peđović 6 (St. Jemuović 6), A. Bogojević 6,5, Acković 6, Petrović 6, Ćurulija 7, Mirković 6 (Andrić -)

Igrač utakmice: Aleksandar Kolarević (Metalac)