Bežanija
BSK Borča
PLS: Jedinstvo Putevi - Inđija 1:1
04.10.2014 fkindjija.com
Jedinstvo putevi i Inđija su odigrali zanimljivu fudbalsku predstavu u kojoj je drugi deo igre bio bolji, ne samo zbog postignutih golova. Prvi deo utakmice je protekao u nadmudrivanju rivala i u igri između dva kaznena prostora bez ijedne ozbiljnije prilike za gol. Drugo poluvreme bolje otvaraju gosti koji u 50.minutu stižu do gola. Odlično je Bjedov uposlio brzonogog Antvi Jaoa koji je u svom stilu matirao Marinkovića za 0:1.

U nastavku domaćin pokušava da stigne do gola, ali se sve završavalo uglavnom oko kaznenog prostora gostiju. Ipak gol stiže u 85. minutu kada se na šut sa distance odlučio Arsić. Njegova lopta je na trenutak bila na rukavicama Jovišića, a onda se nekako izmigoljila i završila iz linije gola Inđije za sada i konačnih 1:1.

Užice. Stadion SC Jedinstvo putevi. Sudija: Dušan Ilić, pomoćnici: Dragan Bogićević, Nikola Milosavljević, četvrti sudija: Dejan Gligorijević svi iz Beograda. Delegat: Marko Osmajlić iz Beograda. Strelci: Arsić u 85. minutu za Jedinstvo puteve i Antvi Jao u 50. minutu za Inđiju. Žuti kartoni: Orahovac 73’ – Jedinstvo putevi, Stanković 60’ i Lemajić 65’ – Inđija.

Jedinstvo Putevi: Marinković, Božović, Cvetanović (Janković), Đurić, Gojković, Orahovac, Arsić, Čančarević, Ajković, Isidorović (Mirko Petrović), Stefan Petrović. Trener: Sreten Avramović.

Inđija: Jovišić, Smiljanić (Ilić), Radivojević, Simonović, Milašinović, Čordašić, Jovanović, Stanković, Rnić (Bosančić), Bjedov, Jao (Lemajić). Trener: Miloš Veselinović.