Crnokosa
FMP
Partizan NIS
Poraz Borac Mozzart Sporta u Kragujevcu

Trijumfom nad Borac Mozzart Sportom košarkaši Radničkog stigli su do četvrte pobede u Superligi i tako se po broju pobeda izjednačili sa Mega Vizurom.Borac Mozzart Sport je ostao na jednom trijumfu. U Radničkom su dvocifreni učinak imali Birčević, Marinović i Kalinić, kod gostiju Protić, Albijanić i Stevović. Radnički je dao 11 trojki iz 22 pokušaja, Borac MS sedam od 18. U skokovima su timovi bili izjednačeni, po 24 skoka.
Košarkaši Borac Mozzart Sporta upisali su prve poene na meču, strelac je bio Pešaković. Uzvratio je Kalinić, da bi gosti preko Dumića postigli prvu trojku. Na suprotnoj strani istom merom je uzvratio Dimić. Radnički je poveo sa 8:5, jer je Marinović bio precizan van linije 6.75, da bi u sledećem napadu Čačanin u redovima Radničkog, postigao novu trojku i primorao goste da zatraže minut odmora. Serija domaćih se nastavila dvojkom Kalinića i penalima Dimića (15:5). Razlika se uvećavala jer su nove poene postigli Dimić, Birčević i Kalinić, a Stevović je za goste dao pet poena. Tačku na prvu četvrtinu stavio je Marinović trećom trojkom (26:12).
U trinaestom minutu susreta Radnički je vodio sa 33:14, pa je trener gostiju Raško Bojić zatražio novi tajm aut. Minut kasnije izabranici Miroslava Nikolića imali su suficit od 21 poena (37:16). Do kraja poluvremena Albijanić je postigao nekoliko poena za Borac Mozzart Sport, pa se razlika istopila. Ipak, na veliki odmor Kragujevčani su otišli sa suficitom od 15 poena (46:31).
U prvih 20 minuta najefikasniji je bio Marinović sa 11 poena, pratio ga je Kalinić sa devet, a Pešaković je za Čačane ubacio osam poena. Radnički je dao sedam trojki, ali su gosti bili uspešniji u skok igri, šest skokova više.

Borac
Drugo poluvreme počelo je poenima Stevovića, pa je Borac Mozzart Sport umanjio razliku i sveo je ispod deset poena (46:38). Potom je i Protić pogodio trojku i prednost Radničkog se uveliko istopila. Bio je to signal da trener Nikolić zatraži tajm aut. Nove poene su postigli Kalinić i Birčević, pa je i trener Bojić zatražio minut odmora. Iskusni Marko Marinović je zaradio tehničku grešku, što je Protić kaznio sa linije slobodnih bacanja. Zatim je Marinović postigao novu trojku, a Lešić bio precizan sa penala, pa je razlika ponovo postala dvocifrena. Treća deonica pripala je gostima (11:17), a u poslednjih deset minuta Radnički je ušao sa viškom od devet poena.
Četvrta četvrtina otvorena je trojkama Birčevića i Protića.U 35 minutu meča semafor je pokazivao rezultat 68:58. Zatim je Radnički vezao pet poena, pa se suficit uvećao. Nemanja Protić je postigao novu trojku, ali su uzvratili Kalinić i Marinović i digli razliku na 19 poena (80:61). Tad je bilo jasno ko će osvojiti bodove u ovom susretu. Do kraja utakmice Radnički je stigao do 86, a Borac Mozzart Sport je postigao 67 poena.
Čačani su tako ostali sa jednom pobedom, a u sledećem kolu dočekuju Crvenu zvezdu, dok Radnički igra sa Partizanom.

Radnički- Borac Mozzart Sport 86:67 (26:12, 20:19, 11:17, 29:19 )