Bučje
Osnić
ŠSK
Okružna liga Zaječar: OFK 019 Zaječar - Trebič 0:2

Trebič je pobedio OFK 019 sa 2:0 u 12. kolu Okružne lige Zaječar, u utakmici igranoj u nedelju 10. novembra, na stadionu u Zaječaru... Utakmica odigrano po toplom vremenu za ovo doba godine. Ekipa Trebiča ušla u meč izuzetno psihološki pripremljena za ovu utakmicu spremna da odigra napadački u pokušaju da uzme 3 boda. Prvo poluvreme proteklo u blagoj inicijativi Trebiča ali par propuštenih šansi doveli su do toga da se poluvreme završi rezultatom 0-0. U drugom poluvremenu nastavila se otvorena igra i posle jednog fantastičnog istrčavanja Bogojevića i nesebične asistencije, Trivunac dovodi u vođstvo Trebič u 64. minutu. Već u 72. minutu nakon nespretne intervencije golmana domaćih Ranđelovića Trivunac mu krade loptu i postiže drugi pogodak i time stavlja tačku na ovu utakmicu. Moramo da pohvalimo domaće igrače koji su odigrali ovu utakmicu izuzetno korektno kao i sudijsku trojku koja je omogućila ekipama da igraju fudbal.

Trebič je nastupio u sledećem sastavu: Petrović, Veljković, Stanisavljević, Filipović, Živanović, Nikolić, Mijajlović, Bogojević, Trivunac, Radivojević, Marinković. U igru još ulazili Prvulović, Radosavljević i Kostadinović.