Liplje
Rajac
Ribnikar
Braća Milosavljević pogađala za pobedu u gradskom derbiju

Bila je ovo prva zvanična prvenstvena utakmica između ekipa Kolubara 2 i Tešnjara, susret momaka iz najvećeg i najstarijeg gradskog kvarta. Ostaće zabeleženo da su pobedu u ovom prvom gradskom derbiju odneli momci iz Tešnjara rezultatom 1:2 (0:1)

Zasluženo je Tešnjar danas stigao do pobede iako je na utakmicu došao bez golmana. Mesto između stativa zauzeo je igrač Nemanja Jugović i odlično obavio posao.

Tešnjar je do pobede došao golovima braće Milosavljević. Prvo je Nebojša krunisao golom prodor Nenada u finišu prvog poluvremena, a onda početkom drugog poluvremena i Nenad postiže gol prelepim lob udarcem nakon što je izbio sam ispred golmana Kolubare 2.

Nakon toga usledila je serija neverovatnih promašaja Tešnjaraca u kojima su promašaji Nebojše Milosavljevića i Miloša Marjanovića bili za rubriku verovali ili ne. Bila je to prilika da se do vrha napuni mreža domaćih.

Međutim Tešnjarci ne bi bili Tešnjarci kad ne bi ponovo zagorčali sami sebi život i umalo od gotovog napravili veresiju.

U 85. minutu nepotreban i nesmotren potez Raše Gračanina koji bez ikakvog razloga ruši protivničkog igrača u svom šesnaestercu i penal za domaće. Iako je danas prinudni golman Jugović imao loptu na ruci ona je završila u mreži za 1:2.

Ipak domaci nisu imali snage ni vremena da učine preokret a i ostali su sa 10 igrača tako da je Tešnjar ipak uspeo da sačuva vođstvo i stigne do četvrte uzastopne pobede koja ga je odvela na drugo mesto prvenstvene tabele.

Trka za Juniorom iz Novog Naselja počinje !

Tešnjar: Jugović, Gračanin, Veletić, Marković, Janjić, Manojlović, Vasiljević, Lalović, Milosavljević Nenad, Marjanović, Milosavljević Nebojša