Đerdap
Žitorađa
Tabane Trgovački
Ponovo penal protiv Radničkog

Iako su bili bolji tim u prvom poluvremenu, fudbaleri Radničkog nisu uspeli da stvore rezultatsku prednost. Šta više, Piroćanci su dozvolili da veoma lako iz blizine prime gol, posle centaršuta, Milanović je glavom poslao loptu u mrežu.

Tokom prvog poluvremena pirotski tim imao je dve stopostotne prilike, Filip Djordjević u 38 minutu sa nekoliko metara šutirao je kraj gola i Marko Nikolić pred kraj prvog dela, kada je sebično šutirao sa pet metara, a pred golom imao trojicu svojih igrača.

Jedini gol postigao je Denis Ristov preciznim udarcem sa pet metara, posle centaršuta sa desne strane.

Mladi Mi. Z. Nikolić srušen je u šesnaestercu, bio je to očigledan penal, koji arbtar nije svirao, čime je oštetio pirotski tim.

Bolji tim nastavio je da diktira igru u nastavku. “Beli” su u nastavka ostali bez iskusnog Marka Nikolića koji je morao da napusti teren zbog povrede. Zamenio ga je mladi Davidović.

Bolja igra Piroćanaca donela je drugi pogodak u 69. minutu. Posle nekoliko povoljnih prilika, Denis Ristov se u napadu odlučio da sve završi sam, ušao u šesnaesterac i zatresao mrežu Milanovića, za 1:2

Kao i prvo, i drugo poluvreme počelo je sa zakašnjenjem od pet minuta! Zašto!?!

Da ne može bez sudijske bruke potrudio se sudija Marko Jovanović iz Leskovca. Bio je “dosledan i na visini” sveukupne atmosfere i harange nad pirotskim srpskoligašem. U 82. minutu svirao je PENAL!!!!(ovo je drugi penal u tri utakmice protiv Radničkog) za domaćina koji je centarfor Milanović realizovao. U toj sveukupnoj nervozi na terenu, domaći su samo tri minuta kasnije iskoristili stanje u redovima gostiju i Branković je u 85. minutu postigao treći pogodak, za vodstvo Jedinstva od 3:2. Fudbalske bruke nemaju kraja!