Železničar
Mladost (SP)
Proleter Naftagas
Prekinut niz pobeda, Jedinstvo - Dunav 70:69

U utakmici 16.kola Prve muške regionalne lige, košarkaši Dunava poraženi su na gostovanju u Novom Bečeju od ekipe Jedinstva rezultatom 70:69 (18:19, 17:21, 20:13, 15:16). Ovim porazom Dunav je prekinuo niz od šest vezanih pobeda. Kao i u susretu ove dve ekipe u prvom delu sezone, utakmica je bila uzbudljiva do samog kraja, a košarkaši Jedinstva ponovo su odneli pobedu poenima u poslednjim sekundama meča. Košarkaši Dunava nisu imali adekvatno rešenje na zonsku odbranu domaćih. Dunav je na poluvremenu imao pet poena prednosti, ali lošom igrom u drugom delu, posebno u trećoj četvrtini, dozvolili su Jedintvu da napravi preokret i na kraju slavi rezultatom 70:69. U narednom kolu Dunav na svom terenu dočekuje Staru Pazovu. Utakmica se igra u subotu 23. februara u Belegiru sa početkom u 19 časova.