Šumadija 1903
Budućnost Krušik 2014
Omladinska liga Srbije: Indjija - Sloga 4:0
12.05.2013 fkindjija.com
Vrlo dobra igra inđijskih omladinaca donela je vrednu pobedu koja ima veliki značaj u borbi za očuvanje sadašnjeg statusa. Odlučno su ušli u utakmicu izabranici trenera Petra Jeftića. Uspešno si kombinovali, stvarali šanse i na kraju postigli četiri pogoka te nakon dužeg vremena obradovali svoje sipmatizere.

Mrežu Kraljevčana načeo je Andreata u 9. minutu. Nakon izvedenog kornera sa leve strane prihvatio je loptu koju mu je prosledio Vasiljević i glavom poslao u nebranjeni deo mreže. Isti igrač povisio je na 2:0. Ćirković je uputioo snažan udarac ka golu Sloge. Lopta se odlbila do Andreate oa ovaje iz blizine zakucao u mrežu. Treći pogodak za Inđiju postigao je Krivo kuća posle kornera koji je izveo Krstić. Konačanrezultat postavio je hitronogi Dimitrić nakon brze kontre po levoj strani. Pretrčao je svoje pratiioce i plasirao loptu u gol pored nemoćnog tatića.

Inđija, gledalaca 100. Sudija: Siniša Sremac (Ruma) 8. Strelci: Andreata u 9 i 19, Krivokuća u 31, Dimitrić u 72.minutu. Igrač utakmice: Stefano Andreata (Inđija).

INĐIJA: Brdar 7, Pantić 7,5, Kovačević 8, Mitrović 7,5, Tanasić 7, Vasiljević 7,5 (Bosančić od 57.min. 7), Krivokuća 7,5 (Mačak od 72.min. 7), Tutek 7,5 ( Višnjić od 57.min. 7), Ćirković 7 (od 67.min.Knežević 7), Krstić 8, Andreata 8 (od 67.min.Dimitrić 7,5).

SLOGA: Tatić 6, Jovanović 6, Parezanović 6,5, Mladenović 6, Pantić 6, Janićijević 6,5, Pavlović 6,5, Krunić 6,5 (Janković 6 od 77.min.), Vukadinović 7, Jablanović 7, Radojević 6,5.