10.10.2023 18:05 Branko BiŔevac

Omladinci Rudara ubedljivi protiv Zlatibora

Ubedljivom igrom,gde su uglavnom bili ti koji su imali kontrolu igre i rezultata, omladinci Baljevačkig Rudara viÅ”e nego zasluženo savladali su Zlatibor rezultatom 5:1, u okviru 7.kola Druge omladinske lige grupa "Zaoadno-moravska". Domaćin je poveo u 8.minutu preko Viktora Vukovića, a posle odličnog prodora Stančića. Četiri minuta kasnije gosti su izjednačili preko Malićevića,posle solo...

24.09.2023 15:28 Branko BiŔevac

Omladinci Rudara i Vrelo Sporta odigrali bez golova

Omladinci Rudar iz Baljevca, remijem bez golova protiv ekipe Vrelo sport upisali su četvrti bod u prvenstvu. Iako su pre meča gosti važili za blagog favorita, to se nije prenelo na teren. Å ta viÅ”e bliži pobedi bili su mladi Baljevčani, koji su u većem delu utakmice bili opasniji i agresivnije, a u nekoliko situacija nedostajala je dobra koncentracija u Å”ansama koje su bile iz kategorije...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.