Petak, 20.04.2018 16:00 - Zemun
Delegat - Sp. radnik: ĐERMAN Dragoslav
Glavni sudija: MITIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Vladimir
Četvrti sudija: STOJANOVIĆ Andrija
Posmatrač: DIMITRIJEVIĆ Dejan
Subota, 21.04.2018 16:00 - Novi Sad
Delegat - Sp. radnik: BLEČIĆ Vuk
Glavni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Prvi pomoćni sudija: MIŠIĆ Miljan
Drugi pomoćni sudija: MIKALAČKI Ivan
Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola
Posmatrač: KRSTIĆ Dragan
Subota, 21.04.2018 16:00 - Užice
Delegat - Sp. radnik: JOVANOVIĆ DžAJIĆ Aleksandar
Glavni sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
Drugi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloš
Četvrti sudija: ILIĆ Pavle
Posmatrač: ANĐELKOVIĆ Žarko
Subota, 21.04.2018 16:00 - FK Jedinstvo Paraćin -
Delegat - Sp. radnik: JANKOVIĆ Miodrag
Glavni sudija: MINAKOVIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: HARMAT Atila
Drugi pomoćni sudija: SIMOVIĆ Miloš
Četvrti sudija: MILANOVIĆ Miloš
Posmatrač: JOVANOVIĆ Goran
Nedelja, 22.04.2018 16:00 - Beograd
Delegat - Sp. radnik: KOSTREŠEVIĆ Novak
Glavni sudija: JERINIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: LOVRE Ilija
Drugi pomoćni sudija: PAŠTAR Bojan
Četvrti sudija: MITROVIĆ Aleksa
Posmatrač: TUVEDžIĆ Slavko
Nedelja, 22.04.2018 16:00 - Pirot
Delegat - Sp. radnik: RATKOVIĆ Predrag
Glavni sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: KRSTIĆ Ivan
Drugi pomoćni sudija: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko
Posmatrač: ŠIJAKOVIĆ Nebojša
Nedelja, 22.04.2018 16:00 - Vranje
Delegat - Sp. radnik: HADžI ĐORĐEVIĐ Ivan
Glavni sudija: PIPER Petar
Prvi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko
Drugi pomoćni sudija: PIPER Pavle
Četvrti sudija: ILIĆ Milan
Posmatrač: ANDREJIĆ Dejan
Ponedeljak, 23.04.2018 16:00 - Inđija
Delegat - Sp. radnik: LOJANICA Milan
Glavni sudija: STAMENKOVIĆ Ivan
Prvi pomoćni sudija: RADOIČIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad
Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
Posmatrač: ČETNIK Stevan
TSC | 7 : 0 | Temnić 1924 |
Sloboda | 0 : 3 | Radnički (P) |
Inđija | 1 : 1 | Proleter |
Teleoptik | 0 : 0 | Bežanija |
Radnički 1923 | 0 : 3 | Dinamo |
Novi Pazar | 2 : 2 | Budućnost |
Sinđelić | 2 : 1 | Metalac |
Jagodina | 3 : 2 | ČSK Pivara |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | Proleter | 30 | 20 | 5 | 5 | 65 | |
2 | Dinamo | 30 | 20 | 3 | 7 | 63 | |
3 | Metalac | 30 | 17 | 6 | 7 | 57 | |
4 | TSC | 30 | 15 | 9 | 6 | 54 | |
5 | Inđija | 30 | 12 | 9 | 9 | 45 | |
6 | Sinđelić | 30 | 13 | 6 | 11 | 45 | |
7 | Bežanija | 30 | 11 | 11 | 8 | 44 | |
8 | Teleoptik | 30 | 10 | 10 | 10 | 40 | |
9 | Novi Pazar | 30 | 9 | 13 | 8 | 40 | |
10 | Budućnost | 30 | 9 | 11 | 10 | 38 | |
11 | Radnički 1923 | 30 | 10 | 6 | 14 | 36 | |
12 | Sloboda | 30 | 9 | 7 | 14 | 34 | |
13 | Radnički (P) | 30 | 8 | 7 | 15 | 31 | |
14 | Temnić 1924 | 30 | 6 | 8 | 16 | 26 | |
15 | ČSK Pivara | 30 | 4 | 10 | 16 | 22 | |
16 | Jagodina (-6) | 30 | 3 | 7 | 20 | 10 |