Nove medalje za mlade vrnjčane

U Sportskoj hali "Vlade Divac" u Vrnjačkoj Banji održan je treći Međunarodni džudo turnir, na kome se takmičilo 100 džudista iz 17 klubova. Mladi džudisti Goča osvojili su jednu zlatnu i tri srebrne medalje što predstavlja još jedan u nizu dosadašnjih  uspeha na takmičenjima. Lazar Dimitrijević je među mlađim pionirima u kategoriji do 50kg osvojio zlatnu medalju. Među starijim pionirima u kategoriji do 55kg srebrnu medalju osvojio je Andrija Petrašinović. Isto tako srebrne medalje u svojim kategorijama osvojile su Anita Radulović među starijim pionirkama, kategorija do 44kg i Tijana Pljevaljčić u kategoriji do 48kg, organizator ovog takmičenja bio je džudo klub Vrnjačka Banjasaznajemo od predsednika džudo kluba Goč iz Vrnjačke Banje Zorana Stamenića.

Predsednik džudo kluba Goč iz Vrnjačke Banje Zoran Stamenić sa svojim takmičarima