XS
SM
MD
LG
Iz kalendara Boćarskog saveza Srbije

 

Prva liga od 23. aprila

 

  Raspored utakmica Prve lige:

  1. kolo (23. april, 15.00): Stanišić – Altina, Novi Beograd – Sombor, Kanarevo brdo – Kozara i Zele – Vojvodina.

  2. kolo (30. april, 15.00): Altina – Vojvodina, Kozara – Zele, Sombor – Kanarevo brdo i Stanišić – Novi Beogra.

  3. kolo (7. maj, 16.00): Novi Beograd – Altina, Kanarevo brdo – Stanišić, Zele – Sombor i Vojvodina – Kozara.

  4. kolo (14. maj, 16.00): Altina – Kozara, Sombor – Vojvodina, Stanišić – Zele i Novi Beograd – Kanarevo brdo.

  5. kolo (21. maj, 16.00): Kanarevo brdo – Altina, Zele – Novi Beograd, Vojvodina – Stanišić i Kozara – Sombor.

  6. kolo (28. maj, 16.00): Altina – Sombor, Stanišić – Kozara, Novi Beograd – Vojvodina i Kanarevo brdo – Zele.

  7. kolo (4. jun, 16.00): Zele – Altina, Vojvodina – Kanarevo brdo, Kozara – Novi Beograd i Sombor – Stanišić.

  8. kolo (11. jun, 16.00): Altina – Stanišić, Sombor – Novi Beograd, Kozara – Kanarevo brdo i Vojvodina – Zele.

  9. kolo (18. jun, 16.00): Vojvodina – Altina, Zele – Kozara, Kanarevo brdo – Sombor i Novi Beograd – Stanišić.

10. kolo (25. jun, 16.00): Altina – Novi Beograd, Stanišić – Kanarevo brdo, Sombor – Zele i Kozara – Vojvodina.

11. kolo (2. jul, 16.00): Kozara – Altina, Vojvodina – Sombor, Zele – Stanišić i Kanarevo brdo – Novi Beograd.

12. kolo (3. septembar, 14.00): Altina – Kanarevo brdo, Novi Beograd – Zele, Stanišić – Vojvodina i Sombor – Kozara.

 13. kolo (10. septembar, 14.00): Sombor – Altina, Kozara – Stanišić, Vojvodina – Novi Beograd i Zele – Kanarevo brdo.

  14. kolo (17. septembar, 14.00): Altina – Zele, Kanarevo brdo – Vojvodina, Novi Beograd – Kozara i Stanišić – Sombor.

   Raspored utakmica Druge lige – Jug:

  1. kolo (9. april, 15.00): Meandr – Lasta, Zemun – Prijatelj, Crvena zvezda – Banjica i Smederevo – Mladost, Dinara je slobodna.

  2. kolo (23. april, 10.00): Banjica – Smederevo, Prijatelj – Crvena zvezda. Lasta – Zemun i Dinara – Meandr, Mladost je slobodna.

  3. kolo (29. april, 15.00): Zemun – Dinara, Crvena zvezda – Lasta, Smederevo – Prijatelj i Mladost – Banjica, Meandr je slobodan.

  4. kolo (6. maj, 16.00): Prijatelj – Mladost, Lasta – Smederevo, Dinara – Crvena zvezda i Meandr – Zemun, Banjica je slobodna.

  5. kolo (13. maj, 16.00): Crvena zvezda – Meandr, Smederevo . Dinara, Mladost – Lasta i Banjica – Prijatelj, Zemun je slobodan.

  6. kolo (20. maj, 16.00): Lasta – Banjica, Dinara – Mladost, Meandr – Smederevo i Zemun – Crvena zvezda, Prijatelj je slobodan.

  7. kolo (27. maj, 16.00): Smederevo – Zemun, Mladost – Meandr, Banjica – Dinara i Prijatelj – Lasta, Crvena zvezda je slobodna.

  8. kolo (3. jun, 16.00): Dinara – Prijatelj, Meandr – Banjica, Zemun – Mladost i Crvena zvezda – Smederevo, Lasta je slobodna.

  9. kolo (10. jun, 16.00): Mladost – Crvena zvezda, Banjica – Zemun, Prijatelj – Meandr i Lasta – Dinara, Smederevo je slobodno.

 10. kolo (17. jun, 16.00): Lasta – Meandr, Prijatelj – Zemun, Banjica – Crvena zvezda i Mladost – Smederevo, Dinara je slobodna.

 11. kolo (25. jun, 10.00): Smederevo – Banjica, Crvena zvezda – Prijatelj, Zemun – Lasta i Meandr – Dinara, Mladost je slobodna.

 12. kolo (2. jul, 10.00): Dinara – Zemun, Lasta – Crvena zvezda, Prijatelj – Smederevo i Banjica – Mladost, Meandr je slobodan.

 13. kolo (9. jul, 10.00): Mladost – Prijatelj, Smederevo – Lasta, Crvena zvezda – Dinara i Zemun – Meandr, Banjica je slobodna.

 14. kolo (27. avgust, 16.00): Meandr – Crvena zvezda, Dinara – Smederevo, Lasta – Mladost i Prijatelj – Banjica, Zemun je slobodan.

 15. kolo (3. septembar, 10.00): Banjica – Lasta, Mladost – Dinara, Smederevo – Meandr i Crvena zvezda – Zemun, Prijatelj je slobodan-

 16. kolo (9. septembar, 15.00): Zemun – Smederevo, Meandr – Mladost, Dinara – Banjica i Lasta – Prijatelj, Crvena zvezda je slobodna.

 17. kolo (16. septembar, 15.00): Prijatelj – Dinara, Banjica – Meandr, Mladost – Zemun i Smederevo – Crvena zvezda, Lasta je slobodna.

 18. kolo (23. septembar, 14.00): Crvena zvezda – Mladost, Zemun – Banjica, Meandr – Prijatelj i Dinara – Lasta, Smederevo je slobodno.

 

 

BK Novi Beograd, šampion prve lige za 2016. godinu