XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 09.08.2003 Napredak - Crvena Zvezda 2:1
2 23.08.2003 Crvena Zvezda - Hajduk (K) 2:0
3 31.08.2003 Zeta - Crvena Zvezda 1:1
4 13.09.2003 Kom - Crvena Zvezda 0:2
5 20.09.2003 Crvena Zvezda - Radnički (O) 3:0
6 28.09.2003 Zemun - Crvena Zvezda 0:1
7 04.10.2003 Crvena Zvezda - Budućnost (BD) 4:0
8 19.10.2003 Železnik - Crvena Zvezda 0:2
9 25.10.2003 Crvena Zvezda - Borac 5:1
10 02.11.2003 Obilić - Crvena Zvezda 1:3
11 08.11.2003 Crvena Zvezda - Partizan 3:0
12 23.11.2003 OFK Beograd - Crvena Zvezda 1:0
13 30.11.2003 Crvena Zvezda - Sutjeska 1:0
14 06.12.2003 Vojvodina - Crvena Zvezda 0:2
15 13.12.2003 Crvena Zvezda - Smederevo 1:0
16 21.02.2004 Crvena Zvezda - Napredak 2:0
17 29.02.2004 Hajduk (K) - Crvena Zvezda 1:2
18 07.03.2004 Crvena Zvezda - Zeta 4:0
19 13.03.2004 Crvena Zvezda - Kom 2:0
20 17.03.2004 Radnički (O) - Crvena Zvezda 0:0
21 21.03.2004 Crvena Zvezda - Zemun 2:1
22 03.04.2004 Budućnost (BD) - Crvena Zvezda 0:2
23 07.04.2004 Crvena Zvezda - Železnik 0:0
24 10.04.2004 Borac - Crvena Zvezda 1:1
25 13.04.2004 Crvena Zvezda - Obilić 2:0
26 17.04.2004 Partizan - Crvena Zvezda 0:0
27 25.04.2004 Crvena Zvezda - OFK Beograd 2:1
28 01.05.2004 Sutjeska - Crvena Zvezda 0:1
29 08.05.2004 Crvena Zvezda - Vojvodina 3:0
30 15.05.2004 Smederevo - Crvena Zvezda 3:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Crvena Zvezda 30 23 5 2 74
2 Partizan 30 19 6 5 63
3 Železnik 30 17 7 6 58
4 OFK Beograd 30 14 9 7 51
5 Smederevo 30 14 7 9 49
6 Obilić 30 14 4 12 46
7 Zemun 30 11 8 11 41
8 Sutjeska 30 12 4 14 40
9 Vojvodina 30 10 10 10 40
10 Hajduk (K) 30 11 5 14 38
11 Zeta 30 10 6 14 36
12 Borac 30 8 11 11 35
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Budućnost (BD) 30 10 4 16 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Napredak 30 7 4 19 25
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Radnički (O) 30 4 12 14 24
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u drugu crnogorsku ligu Kom 30 4 2 24 14
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu