Kolo | Datum/Vreme | Utakmica | Rezultat |
---|---|---|---|
1 | 18.08.2019 17:00 | Iskra - Radnik (Ub) | 1:1 |
2 | 24.08.2019 16:30 | Radnik (Ub) - TrliÄ | 5:0 |
3 | 31.08.2019 16:30 | OFK BrÄanac - Radnik (Ub) | 0:3 |
4 | 07.09.2019 16:00 | Radnik (Ub) - Banjani | 1:0 |
5 | 15.09.2019 15:30 | Kolubara 2 - Radnik (Ub) | 0:2 |
6 | 21.09.2019 15:30 | Radnik (Ub) - Junior Novo Naselje | 2:1 |
7 | 29.09.2019 15:00 | OFK JabuÄje - Radnik (Ub) | 2:2 |
8 | 05.10.2019 15:00 | Radnik (Ub) - OFK OseÄina | 0:0 |
9 | 12.10.2019 14:30 | Rubribreza - Radnik (Ub) | 3:1 |
10 | 20.10.2019 14:30 | ZSK - Radnik (Ub) | 1:1 |
11 | 26.10.2019 13:30 | Radnik (Ub) - Tulari | 2:1 |
12 | 03.11.2019 13:30 | Pepeljevac - Radnik (Ub) | 0:2 |
13 | 09.11.2019 13:00 | Radnik (Ub) - Tvrdojevac | 1:2 |
14 | 17.11.2019 13:00 | Dimitrije TucoviÄ - Radnik (Ub) | 3:3 |
16 | 14.03.2020 14:30 | Radnik (Ub) - Iskra | 6:0 |
17 | 22.03.2020 14:30 | TrliÄ - Radnik (Ub) | |
18 | 28.03.2020 15:30 | Radnik (Ub) - OFK BrÄanac | |
19 | 05.04.2020 15:30 | Banjani - Radnik (Ub) | |
20 | 11.04.2020 15:30 | Radnik (Ub) - Kolubara 2 | |
21 | 19.04.2020 16:00 | Junior Novo Naselje - Radnik (Ub) | |
22 | 22.04.2020 16:30 | Radnik (Ub) - OFK JabuÄje | |
23 | 26.04.2020 16:30 | OFK OseÄina - Radnik (Ub) | |
24 | 02.05.2020 16:30 | Radnik (Ub) - Rubribreza | |
25 | 09.05.2020 16:30 | Radnik (Ub) - ZSK | |
26 | 17.05.2020 17:00 | Tulari - Radnik (Ub) | |
27 | 20.05.2020 17:00 | Radnik (Ub) - Pepeljevac | |
28 | Tvrdojevac - Radnik (Ub) | ||
29 | Radnik (Ub) - Dimitrije TucoviÄ |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |||||||||||||||||||||||
1 | Rubribreza | 15 | 13 | 1 | 1 | 40 | |||||||||||||||||||||||
2 | Radnik (Ub) | 15 | 8 | 5 | 2 | 29 | |||||||||||||||||||||||
3 | Banjani | 15 | 7 | 5 | 3 | 26 | |||||||||||||||||||||||
4 | OFK JabuÄje | 15 | 6 | 3 | 6 | 21 | |||||||||||||||||||||||
5 | Tulari | 14 | 6 | 3 | 5 | 21 | |||||||||||||||||||||||
6 | Dimitrije TucoviÄ | 15 | 6 | 3 | 6 | 21 | |||||||||||||||||||||||
7 | OFK BrÄanac | 15 | 6 | 3 | 6 | 21 | |||||||||||||||||||||||
8 | Kolubara 2 | 15 | 6 | 3 | 6 | 21 | |||||||||||||||||||||||
9 | Tvrdojevac | 15 | 6 | 2 | 7 | 20 | |||||||||||||||||||||||
10 | Iskra | 15 | 6 | 1 | 8 | 19 | |||||||||||||||||||||||
11 | Pepeljevac | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 | |||||||||||||||||||||||
12 | OFK OseÄina | 15 | 4 | 4 | 7 | 16 | |||||||||||||||||||||||
13 | TrliÄ | 15 | 4 | 3 | 8 | 15 | |||||||||||||||||||||||
14 | ZSK | 15 | 4 | 2 | 9 | 14 | |||||||||||||||||||||||
15 | Junior Novo Naselje | 15 | 3 | 4 | 8 | 13 | |||||||||||||||||||||||