XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.08.2018 Radnički MO - Crvena zvezda MO 0:2
2 01.09.2018 Crvena zvezda MO - Lokomotiva MO 2:0
3 08.09.2018 Partizan MO - Crvena zvezda MO
4 15.09.2018 Crvena zvezda MO - Grafičar MO 1:1
5 22.09.2018 Zemun MO - Crvena zvezda MO 1:1
6 29.09.2018 Crvena zvezda MO - Voždovac MO
7 10.10.2018 BSK Borča MO - Crvena zvezda MO 2:1
8 13.10.2018 Internacional MO - Crvena zvezda MO 0:1
9 20.10.2018 Crvena zvezda MO - IMT MO 4:1
10 27.10.2018 OFK Beograd MO - Crvena zvezda MO 4:1
11 03.11.2018 Crvena zvezda MO - Sinđelić MO 6:1
12 10.11.2018 Brodarac MO - Crvena zvezda MO 1:5
13 17.11.2018 Crvena zvezda MO - Rad MO 3:0
14 Crvena zvezda MO - Radnički MO
15 Lokomotiva MO - Crvena zvezda MO
16 Crvena zvezda MO - Partizan MO
17 Grafičar MO - Crvena zvezda MO
18 Crvena zvezda MO - Zemun MO
19 Voždovac MO - Crvena zvezda MO
20 Crvena zvezda MO - BSK Borča MO
21 Crvena zvezda MO - Internacional MO
22 IMT MO - Crvena zvezda MO
23 Crvena zvezda MO - OFK Beograd MO
24 Sinđelić MO - Crvena zvezda MO
25 Crvena zvezda MO - Brodarac MO
26 Rad MO - Crvena zvezda MO
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Rad MO 13 10 1 2 31
2 Partizan MO 12 9 2 1 29
3 Zemun MO 13 7 4 2 25
4 Voždovac MO 12 7 3 2 24
5 Crvena zvezda MO 11 7 2 2 23
6 Radnički MO 13 6 3 4 21
7 Grafičar MO 13 4 5 4 17
8 Sinđelić MO 13 5 1 7 16
9 Lokomotiva MO 13 3 4 6 13
10 OFK Beograd MO 13 4 0 9 12
11 Brodarac MO 13 3 3 7 12
12 Internacional MO 13 3 2 8 11
13 BSK Borča MO 13 2 3 8 9
14 IMT MO 13 2 1 10 7
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu