XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.09.2007 RTB Bor - Kikinda 24:33
2 22.09.2007 RTB Bor - Radnički 32:30
3 29.09.2007 Crvena Zvezda - RTB Bor 37:25
4 06.10.2007 RTB Bor - Napredak 26:26
5 13.10.2007 Temerin - RTB Bor 36:28
6 24.10.2007 RTB Bor - Dinamo 19:36
7 27.10.2007 Knjaz Miloš - RTB Bor 32:23
8 14.11.2007 RTB Bor - Naisa 28:38
9 10.11.2007 Medicinar - RTB Bor 25:23
10 17.11.2007 RTB Bor - Lasta Radnički 29:24
11 24.11.2007 Vrnjačka Banja - RTB Bor 37:22
12 17.01.2008 Kikinda - RTB Bor 32:20
13 25.01.2008 Radnički - RTB Bor 29:28
14 03.02.2008 RTB Bor - Crvena Zvezda 30:30
15 09.02.2008 Napredak - RTB Bor 33:27
16 16.02.2008 RTB Bor - Temerin 25:24
17 23.02.2008 Dinamo - RTB Bor 27:21
18 08.03.2008 RTB Bor - Knjaz Miloš 25:33
19 13.04.2008 Naisa - RTB Bor 38:30
20 20.04.2008 RTB Bor - Medicinar 31:28
21 26.04.2008 Lasta Radnički - RTB Bor 37:28
22 03.05.2008 RTB Bor - Vrnjačka Banja 23:34
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Naisa 22 20 1 1 41
2 Kikinda 22 17 3 2 37
3 Dinamo 22 17 1 4 35
4 Vrnjačka Banja 22 15 2 5 32
5 Knjaz Miloš 22 12 4 6 28
6 Lasta Radnički 22 12 0 10 24
7 Crvena Zvezda 22 6 2 14 14
8 Medicinar 22 6 1 15 13
9 Napredak 22 5 2 15 12
10 RTB Bor 22 4 2 16 10
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Temerin 22 4 1 17 9
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Radnički 22 4 1 17 9
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu