31.08.2015 00:07 FK BSK Belosavci

Bodovi ostali u Goroviču

U drugom kolu Šumadijske okružne lige, u Goroviču su se sastali Vitlina-Bokanja i BSK iz Belosavaca. Domaći su od samog početka krenuli agresivnije i izborili 2 kornera do četvrtog minuta. Nakon drugog kornera, i jedne krajnje bezazlene situacije, igrač gostiju Karapandžić, u želji da otkloni opasnost, savladao je sopstvenog golmana. Gosti još nisu ni shvatili šta ih je...

28.08.2015 12:30 FK BSK Belosavci

BSK pobedom otpočeo Ŕampionat

U prvom kolu Å umadijske okružne lige, u Belosavcima, BSK (Belosavci) - Prvi srpski ustanak (OraÅ”ac) 2-0 (0-0).Ekipa BSK-a iz Belosavaca pretrpela je neznatne izmene u odnosu na prethodnu sezonu i u startnoj postavi je imala dva debitanta. Na poziciji desnog beka naÅ”ao se mladi Mijović, koji se vratio u klub nakon pozajmice, i u sredini terena MiloÅ” Pavković iz Zagorice. Prvo poluvreme je...