XS
SM
MD
LG

18.02.2019 07:57 FK Metalac 231

Fudbaleri Metalca spremni za nastavak prvenstvene trke

Fudbaleri Metalcasu u okviru priprema za nastavak prvenstvene trke u Prvoj ligi Srbije, koje se sprovode u Ohridu, odigrali treću kontrolnu utakmicu i zabeležili treću pobedu. Foto: FK Metalac Protivnik Milanovčanima je bila ekipa „Borec“ iz Velesa, lider Druge makedonske lige – grupa „Istok“ i po bodovnoj prednosti nad drugoplasiranim „Tikvešom“ iz Kavadaraca posle jesenje...

12.02.2019 19:25 FK Metalac 404

Nova pobeda Metalca

Fudbaleri kluba iz Gornjeg Milanovca zabeležili su i drugu pobedu od kako se nalaze na pripremama u Makedoniji.  Ekipa Metalca pobedu je izvojevala protiv FC Genc Kalemler iz Gostivara, člana druge makedonske lige – grupa Istok, a utakmica se igrala na terenima sportskog centra Biljanini izvori.   Foto: FK Metalac Utakmica se igrala po teškom terenu i vetrovitom vremenu na...

25.01.2019 17:21 FK Metalac 291

Metalac pojačao omladinsku školu

Trenerska struka našeg kluba bogatija je za još dva trenera koji će od danas zadužiti trenersku opremu FK Metalac. Trenerskom timu u okviru mlađih selekcija, priključili su se Aleksandar Ivanović i Marko Milić. Foto: FK Metalac Aleksandar Ivanović  je dugogodišnji kapiten našeg tima, koji će svoju igračku karijeru nastaviti u FK Takovo, a neophodno znanje za trenerski posao...

24.01.2019 15:57 FK Metalac 738

Đurić i Plazinić nova pojačanja Metalca

Pripreme fudbalskog kluba Metalac za prolećni deo sezone uveliko traju, a redovi našeg kluba bogatiji su za dva igrača. Stefan Đurić i Veljko Plazinić novi su igrači fudbalskog kluba Metalac. Foto: FK Metalac Stefan Đurić rođen je 1997. godine i dolazi nam iz Teleoptika. Stefan igra na poziciji krilnog napadača, a ugovor sa FK Metalac potpisao je na dve i po godine....

16.01.2019 22:01 FK Metalac 443

Pripremama Metalca priključeni najzapaženiji omladinci

Pripremama prvog tima FK Metalac, od prvog dana, priključena su osmorica omladinaca i tri kadeta FK Metalac. Sa prvim timom treniraju: Ilija Petrović, Luka Maksimović, Stefan Radojičić, Nemanja Jovičić, Ognjen Milanović, Aleksa Markiš, Ilija Milićević, David Milinković – iz omladinske selekcije, Dušan Milovanović, Veljko Milovanović i Stefan Savković – iz kadetske selekcije. FK...

13.01.2019 19:13 FK Metalac 453

Aleksandar Ješić novo pojačanje Metalca

FK Metalac je doveo u svoje redove prvo pojačanje u ovom delu sezone. Reč je o Gornjomilanovčaninu, Aleksandru Ješiću, koji se nakon 10 godina vraća u klub iz koga je ponikao. Aleksandar je fudbalsku karijeru započeo u mlađim selekcijam FK Metalac, potom je nastupao za mlađe selekcije i prvi tim fudbalskog kluba Borac iz Čačka, seniorski tim OFK Beograda, a poslednjih godinu i po dana...

11.01.2019 07:35 Administrator 481

Intervju sa Vladanom Koljajićem

U utorak 15. janura očekuje nas pravi futsal spektakl u Gornjem Milanovcu, duel između Srbije i Španije U19. Ova generacija Španaca jedna je od najboljih futsal selekcija sveta u ovom godištu. Utakmica se igra u sportskoj hali “Breza” sa početkom od 19 časova. Foto: FK Metalac Za reprezentaciju Srbije nastupiće 4 igrača iz Gornjeg Milanovca, među kojima je i Vladan Koljajić,...

06.12.2018 12:02 FK Metalac 494

Važna pobeda Metalca

Sijalo je “zubato sunce” nad stadionom kraj Despotovice, a i fudbaleri Metalca su gostima iz Kruševca “pokazali zube” i došli do važna tri boda za nastavak prvenstva. Dinamična i brza utakmica, kojoj nije nedostajalo uzbuđenja. Foto: FK Metalac Već u 2′ videli smo gol za špice Vukadina. Nekoliko kratkih dodavanja na sredini, lopta ostavljena za Vukadina koji neblokiran,...

01.12.2018 16:50 FK Metalac 1667

U Kosjerić bez kapitena

Odlazi cirkus iz Gornjeg Milanovca i seli se u Kosjerić. U nedelju, 02. decembra, očekuje nas jedinstvena, vrhunska predstava. Akrobacije, vratolomije, biciklice, 5 igrača u polju, vatreni udarci, ceo tim u borbi za nova tri boda, protiv ekipe koja ne zna za poraz kod kuće. Da li smo dobri učitelji, pitali smo šefa stručnog štaba Metalac Kolorada Ivana Vuksanovića i prvotimca Stefana...

25.11.2018 15:56 fkmetalac.rs 882

Ubedljiv poraz Metalca

Metalac je doživeo najteži poraz ove sezone protiv jedne od najboljih ekipa u ligi. Ne može se fudbalerima Metalca mnogo toga zameriti i pored visokog poraza. Jednostavno, TSC je pokazao da je kvalitetnija ekipa u ovom trenutku. Imali su svoj dan, a fudbalerima Metalca malo šta je polazilo za nogom. Foto: FK metalac Otvoreno je krenula ekipa TSC-a u meč i odmah od samog...