05.11.2012 S.Blagojević

PLS: Napredak - Proleter 3:0

Prvo poluvreme proteklo je u inicijativi Kruševljana pa su šanse propustili Bojić u 15 minutu šut preko gola, Paunović glavom u 20 minutu tik iznad prečke. dok su gosti povremeno iz daljine pokušavali da ugroze golmana domaćih Krznarića. Drugo poluvreme proteklo je u ofanzivi Kruševljana već u 47 minutu posle sjajne akcije u kojoj su

učestvovali Mirosavljević, Trujić i Bojić ovaj poslednji je sa nekih 15-16 metara načeo mrežu jelića za vođstvo Kruševljana. . u 75 minutu Gavrić je iskoristio nesmotrenost odbrane gostiju a kapiten Mirosavljević potvrdio gol za 2: 0. Konačnih 3: 0 postavio je Trujić na izvanredan pas Gavrića izašao je 1 na 1 sa golmanom Jelićem i to rešio golgeterski. Na konferenciji za štampu po završetku utakmice trener domaćih istakao je da se pribojavao dobrog sastava Proletera, Prvo poluvreme nije išlo kako treba u drugom smo popravili pre svega trčanje bez lopte kaže Milovanović a kao rezultat toda došle su šanse i pobeda. Trener gostiju Nenad Lalatović rekao je da je njegova ekipa sama sebi dala golove ali da Napretku šestita apsolutno zasluženu pobedu već i plasman u Super ligu.

Strelci: 1: 0 Bojić u 47, 2: 0 Mirosavljević u 75, 3: 0 Trujić u 78 minutu, Stadion Mladost u Krzševcu, gledalaca 2500. Sudija Petar Piper (Čačak) 7. Opomenuti igrači: B. Milošević (Napredak) i Vukasović (Proleter). Igrač utakmice GAVRIĆ (Napredak).

NAPREDAK: Krznarić-, Dunjić 7, Udovičić 6, 5, Koković 6, 5, B. Milošević 7, Paunović 7, Regan 6, 5 (Trujić 7), N. Milošević 6, 5, (Petrović-), Bojić 7, 5, Mirosavljević 7, 5, (Popović-), Gavrić 7, 5.
PROLETER: Jelić 7, Tanasin 6, 5, Asani 6, Vukasović 6, 5, Žigić 6, Kovačević 6, Rašković 6, 5, Ivanović 7, Drinčić 6, 5 (Đorđević-), Kavčić 6, Babić 7.