29.10.2012 S.Blagojević

OL Varvarin: Parcane - Varvarin 0:3

Po klizavom i veoma lošem terenu u Marenovu gosti zaslušeno nose bodove iako je do 70 minuta nije bilo golova. Tad rukovodstvo gostiju u vatru baca Andriju Ristića i pre svih Nenada Petrovića čijom zaslugom Varvarinci preuzimaju igru i tri puta pogađaju mrežu nemoćnog Jakovljevića za novu pobedu i novu radost Baskijaca iz Varvarin Strelci: 0: 1 Pavić u 71, 0: 2 Jevtić u 78, 0: 3 Živić u 80 minutu. Igralište Rubina u Marenovu, gledalaca 100. Sudija Marko Marković (Zalogovac) 7, 5. IGRAČ utakmice: Nenad Petrović ( FK. Varvarin). PARCANE: Jakovljević 7, Milenović 6, 5, Nebojša Jovanović 6, Maksimović 6, Ćirić 6, 5, Mijajlović 7, Slaviša Jovanović 6, Erac 7, Ukić 6, 5, Milenković 6, Saša Jovanović 6, 5. FK. VARVARIN: Stojanović 7, Čabrić 7, Stoiljković 8, Milošević 7, Živić 8, Marković 6, 5, Pavić 7, 5, Jevtić 7, 5, Sivoš 6, 5 (Ristić 7), Tatarević 6, 5 (Nenad Petrović. 8 ), Zafirovski 7, 5. Na slici Nenad Petrović u društvu Dušana Kolarevića prvotimca Radničkog iz Niša.

Varvarin 5 : 2 Čukarički
14. Oktobar 2 : 0 Gradac
Parcane 3 : 1 Kiseljak