Mladost bolja u drugom poluvremenu

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

U okviru 11. kola Treće rasinske okružene lige sastali su se Bresno Polje iz već navedenog mesta i Mladost iz Male Drenove koja je ubedljivo savladala domaćina 0:5. U prvom delu meča redjale su se šanse na obe strane ali nešto više za gosta. Domaćini su svoje napade krojili preko Filipa Djonića, dok je gost organizovano delovao u napadu, to nam govori stativa koju u 25. minutu pogađa Miloš Kljajić ali neuspešno. U prvom poluvremenu na odmor se otišlo bez pogodaka.

Na samom početku drugog poluvremena Miljan Mandžukić igra rukom u svom šesnesteracu a Mitić pokazuje na belu tačku. Milošu Kljajiću nije bilo teško da realizuje jedanaesterac u 46. minutu. Posle samo desetak minuta Miloš Kljajić pokazuje da je veoma dobro pojačanje u ekipi Mladosti i sa 30m lobuje Krnčevića 56. minut za 0:2. Domaćini nisu više imali snage a ni volje za igrom, pa nakon takve melanholične igre u 58.minutu Miroslav Savković sjajno prati igru i postiže gol za 0:3. Savkoviću nije puno trebalo da se ponovo upiše u strelce 66. minutu 0:4. Na sjajnu igru gosta Stevan Arsić postavlja konačan rezultat u 76. minutu 0:5.

Stadion: u Ribniku. Gledalaca: 20. Sudija: Petar Mitić. Strelci: Miloš Kljajić 46. i 56.min, Miroslav Savković 58. i 66. minutu i Stevan Arsić 76. minutu.

MLADOST: B.Jevtić 7, A.Stojaković 7, M.Bogojević 6,5 (od 65. I.Bradić 6), Đ.Bradić 7, M.Miletić 7, V.Stojaković 8,5, B.Jevtić 7, M.Kljajić 9, S.Arsić 8, A.Stupljanin 6,5, M.Savković 8.

BRESNO POLJE: N.Krnčević 5.5, M.Mandžukić 6, J.Mandžukić 6, V.Stojanović 6. J.Đonić 6, P.Grmuša 7, A.Piperac 6, F.Đonić 7, S.Radojković 6, B.Stojanović 6, S.Piperac 6.

Jugovići 2 : 1 Rujišnik
Šampion 2013 3 : 1 Gradac