Morava(M)-Grdica 1:0
Morava je teškom mukom uspela da savlada poslednjeplasirani tim lige Grdicu sa 1-0.U prvom delu gosti su pripretili preko Erca koji je u situaciji jedan na jedan dozvolio Antonijeviću da se istakne a ne nedugo zatim i Radović pogađa stativu sa ivice kaznenog prostora.Domaći su se trgli i preko Miličića koji je iz izgledne pozicije prebacio gol i preko Jovanovića kojem je Đurović odbranio udarac, pokušaliali je i dalje bilo bez golova. U 10.minutu povredio se Četrović što se osetilo u veznom redu.U 50.minutu gosti ostaju sa 10 igrača jer je isključen Đokić.Prvo je dobio žuti zbog prigovora a zatim i zbog šutiranja lopte. U 58. i 61.minutu Erac pogađa prečku.Nedugo zatim u 67. minutu Puzić postiže pogodak u same rašlje iskosa za 3 vredna boda.Do kraja bilo je mnogo bure i još dva isključenja za goste. Jedan zbog protesta Miljkovića a drugi na klupi zbog vređanja sudije.Poništen je po jedan pogodak na obe strane i podeljeno dosta kartona. Sastavi ekipa - Morava: Antonijević, Jovanović (Jakovljević), M.Mršović, Zečević, Pavlović, Puzić, Miličić, G.Torlaković, Četrović (M.Mitrović), Jović (N.Torlaković). Grdica:M.Đurović, Ajdačić, I.Pavlović, Radović, Đokić, Miljković, Prodović (Bukarica), A.Pavlović, Andrić, Lazić, Erac.