Mladi radnik siguran protiv Budućnosti iz Valjeva
Mladi Radnik je dobro odigrao utakmicu protiv Budućnosti iz Valjeva i zasluženo pobedio 3:0. Iako je bilo veoma hladno i kišovito vreme na stadionu Vašariste skupilo se blizu 500 gledaoca, videli su jednu veoma zanimljivu utakmicu. Za razliku od prošle nedelje kada je Mačva iz Šabca dosla da se brani, ekipa Budućnosti došla je da igra fudbal ali je naišla danas na veoma raspoloženu ekipu domaćina. Vec u 10 minutu Miletić Zoran izlazi sam pred golmana gostiju i stativa spašava vratara gostiju. U 20 minutu Miletić pronalazi Rankovića koji beži odbrani gostiju izlazi sam pred vratarom i postiže pogodak za 1:0. Nije su dugo čekalo za 2:0, u 25 minutu jedna duga lopta dolazi do Ćerana koji je pošao jos 2-3 koraka i sa dvadesetak metar šutira u gornji desni ugao i postiže pogodak. Nizale su se šansa za šansom Predraga Luke, Ćerana Dragana, Miletić Zorana, Ranković Saše i drugih igraca M.Radnika, sve do 66 minuta kada je Miletić Zoran pronašao Predraga Luku, ovaj sa peterca glavom postiže pogodak za 3:0. Do kraja utakmice sigurna igra domaćih, izmenjali su još nekoliko dobrih prilika na jednoj i drugoj strani i zasluzena pobeda ekipe iz Požarevca.

Mačva 2 : 0 Šumadija 1903
Budućnost (V) 1 : 0 Vujić voda
Mladi radnik 1 : 0 Inon
Jedinstvo 2 : 1 Radnički (K)
Sloga (PM) 3 : 2 Metalac (K)
Sloga (K) 2 : 1 Sloboda (U)
Sloga (BB) 0 : 1 Sloboda (Č)
Železničar 2 : 2 Morava (VP)