Jesenji prvak Mladi Radnik
Posle danasnje pobedeod 2:1 nad Vujic Vodom, ekipa Mladog Radnika obezbedila je sigurno prvo mesto i cekace nastavak prolecnog dela na prvom mestu Srpske lige grupa Zapad bez obzira na rezultate u preostala 2 kola koje se igraju. Danasnja utakmica odigrana je po veoma teskom terenu, ali su se fudbaleri Mladog Radnika bolje snasli i sa pogodcima kapitena Djordjevic iz kaznenog udarca i prelepim golom Predraga Luke pobedili sa 2:1. Gosti su poveli u 55 minutu ali dobra ekipa Mladog Radnika mogla je u drugom poluvremenu da postigne ne samo dva pogodka nego najmanje 4-5 da je spic igrac Ceran, Miletic i Luka bili samo malo precizniji. U naredna dva kola predstoje dva veoma teska gostovanja kod Inona i u Kragujevcu kod Radnickog.