Lider Srpske lige "zapad" namučio se protiv Mačve
Fudbaleri Mladog Radnika iz Požarevca, lider na tabeli Srpske lige grupa “Zapad” namučili su se protiv Mačve iz Šabca koja je došla da se brani i da primi što manje golova. U prvom poluvremenu Mladi Radnik propušta nekoliko izglednih prilika, čak i Mačva u 2-3 navrata iz polukontri pokušala je da napadne domaću ekipu. U drugom poluvremenu "viktorija", igrači Mačve brane se sa 9 igrača u kaznenom prostoru, golman domaćih u drugom poluvremenu nije čak ni jednom uhvatio loptu. Posle bezbroj propuštenih šansi domaćih i opsade gola Mačve i odlčnih intervencija gostujućeg golmana u 87 minutu kapiten domaćih Djordjević ulazio je u kazneni prostor gostiju, odbranbeni igrač gostiju povlači Djordjevića za dres i kazneni udarac za domaće. Kazneni udarac izveo je špic igrač domaćih Sćeran, odlični golman gostiju brani, a na odbijenu loptu natrčava Miloš Stjepović i postiže pobedonosni pogodak za slavlje domaćih igrača i domaćih navijača, njih oko 500 je posmatralo današnji meč.

Mačva 2 : 0 Šumadija 1903
Budućnost (V) 1 : 0 Vujić voda
Mladi radnik 1 : 0 Inon
Jedinstvo 2 : 1 Radnički (K)
Sloga (PM) 3 : 2 Metalac (K)
Sloga (K) 2 : 1 Sloboda (U)
Sloga (BB) 0 : 1 Sloboda (Č)
Železničar 2 : 2 Morava (VP)