Sutjeska lider, Zeta i Budućnost zaustavljeni

Fudbaleri Sutjeske usamljeni su na vrhu tabele 1.CFL poslije 15. kola. Nikšićani su slavili lako protiv Titograda 3:0 i iskoristili su to što su Zeta i Budućnost remizirali da stvori dva boda više od ta dva tima.

Zeta je u 90. minutu spasila se poraza protiv Grblja. Vukčević je bio strijelac, pa Golubovčani još ne znaju za poraz od avgusta.

Budućnost je odigrala očajno drugo poluvrijeme u Petrovcu, ali je nekako osvojila bod.

Petrovac je dominirao u drugom dijelu meča imao nekoliko šansi ali je dao samo gol.

Rudar je produžio agoniju Lovćena pobjedom od 3:1, dok su Mornar i Iskra remizirali 1:1.