Posle poraza dubljani slavili pobedu protiv Borjaka 2013

Oblačno i prohladno vreme praćeno vetrom i pred 50 gledalaca,u Dublju su u okviru 6. kola OFL Trstenik,odigrali susret domaći Kamenorezac 76 i gostujući tim Borjak 2013 iz Okruglice. Od početka do kraja bila je otvorena igra,fer i korektna sa dobrim i primernim suđenjem,što je na kraju i u protokolu napisao delegat susreta Miomir Pantić iz Milutovca. Treba napomenuti da su dubljani igrali u novim dresovima koje im je poklonio Milun Ranković, bivši igrač dubljanskog kluba a sada uspešan biznismen. Od početka domaći su krenuli ofanzivnije i u 7. minutu agilni Darko Blagojević upisao se u listu strelaca,vođstvo Kamenorezca 76 1:0.S amo minut kasnije Nikola Pecić je povisio vođstvo na 2:0. Gosti su i dalje igrali otvoreno i hrabro, imali su i oni šanse ali su njihovi strelci bili neprecizni. Na golu dubljana briljirao je mladi Petrašinović odbranivši nekoliko udaraca na gol gostujućih igrača. Domaći povećavaju rezultat na 3:0 strelac Mikica Vidaković u 17. minutu, a do kraja prvog poluvremena videli smo još dva pogodka i to u 26. minutu 4:0 strelac Ivan Aćimović i 5:0 u 36. minutu ponovo Darko Blagojević, koji je do sada za dubljane postigao 5 pogodaka na utakmicama.

Poklon Miluna Rankovića biznismena dresovi za FK Kamenorezac 76 Dublje

U nastavku igra od gola do gola fger i korektno do kraja, šanse neiskorišćene, ali u 76. minutu kraj priče,konačan rezultat ovog susreta postavlja Dušan Pecić 6:0 za Kamenorezac 76 i nova tri prvenstvena boda. Utakmicu su za primer vodili glavni sudija Danijel Jasović sa pomoćnicima Nikolom Tripkovićem i Milanom Đorđevićem svi iz Trstenika. U narednom 8. kolu OFL Trstenik dubljani pauziraju zbog istupanja iz daljeg takmičenja ekipe Stevka Božurevka, Okrugličani dočekuju Staru Čaršiju.