Majstorije mladih boksera

Na pojedinačnom prvenstvu Srbije u Olimpijskom stilu boksa u Trsteniku učestvovalo je 134 takmičara i takmičarki u konkurenciji pionira u muškoj i za sve uzraste u ženskoj konkurenciji. Boks klub "Gaf" iz Trstenika bio je organizator, a pokrovitelji su bili opština Trstenik i Sportski savez Trstenika. Da se ozbiljnoi kvalitetno radi u ovom sportu sa mladima i da je pred njima lepa budućnost, najbolje su pokazali pioniri iz Loznice ali i drugih klubova. Oko 400 ljubitelja plemenite veštine kao nekada uživalo je u majstorijama mladih boksera i bokserki. Održana su 4 finalna zaostala meča sa Prvenstva Srbije u Loznici, a titule prvaka osvojili su Ivan Popović iz Kragujevca, Lazar Stanojević, Vladimir Vlajić i Miloš Terzić iz Vrnjačke Banje. Trsteničanka Tamara Miloradović izuzetnom borbenošću u ringu, osvojila je brojne simpatije gledalaca ali i ono najvažnije titulu državne prvakinje u kategoriji 57 kg.