Sremska liga Hajduk (D) - Sloven

Hajduk (D) - Sloven

0:1 (0:0)

Vrlo borbena i zanimljiva utakmica, u kojoj su gosti imali više od igre u prvom, a Hajduk u drugom poluvremenu. U 52. minutu, Gombar je oboren pred golom Slovena, te Grbatinić dosuđuje penal za domaćina: Bašić je „pročitao“ Savića. Osam minuta kasnije penal za Sloven (nakon prekršaja nad Jakšićem): iskusni Beronja nije bio siguran. Međutim, bio je „u svom elementu“ dva minuta kasnije: ubačenu loptu iz ugla pred gol Hajduka, neko je odbija na 18 metara, gde je prihvata Beronja i dobro odmerenim udarcem je smešta iza leđa Đurića.

Strelac: 0:1 Beronja u 62. minutu. Divoš: Igralište Hajduka. Gledalaca: 200. Sudija: Stevan Grbatinić (Adaševci). Žuti kartoni: Vidović (Hajduk), Rakić i Vojčanin (Sloven).

HAJDUK: Djurić 7, Avramović 7 (od 77. Maričić), Vukolić 7, Zeljković 7, Vidović 7, Stanković 7, Cvijetić 7, Lazić 7,5, Savi ć7, Gombar 7.

SLOVEN: Bašić 8,5, Putica 7, Rakić 7, Mandić 7, Vidaković 7, Ninković 7 (od 46. Savić), Jakšić 7 (od 77. Marković), Popović (od 60. Vojčanin), Milivojević 8, Radišić 8.

Igrač utakmice: Želimir Bašić.