Trnava odnela bodove iz Zagorice

Fudbaleri Sloge pretrpeli su prvi poraz u prvenstvu, izgubivši na svom terenu, u okviru 5. kola Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola od ekipe Trnave  iz istoimenog mesta rezultatom 3:2. U duelu dve do sada neporažene ekipe, u meču u kojem su oba tima igrala borbeno i ofanzivno, čini se da je do bodova došla za nijansu strpljivija ekipa. Domaći su došli u vođstvo u 13. minutu. B. Jovanović je izveo slobodan udarac  sa 25 metara i poslao loptu u donji desni ugao golmana Jevtića. Gosti su vrlo brzo izjednačili u 17.minutu preko M. Jovanovića,koji je sa 10-ak metara savladao golmana domaćih Markovića.

Drugo poluvreme donelo je dosta sadržajniju igru i mnogo uzbuđenja. Domaći su bili u prilici u 49. minutu kada je udarac B. Jovanovića sa 20-ak metara odbranio Jevtić i u 53. minutu kada je udarac Gajića sa iste razdaljine zavrio pored gola. U  54. minutu gosti su izveli vrlo dobar kontranapad. Živojinović je proigrao Obradovića, a ovaj rutinski loptu poslao iza leđa golmana domaćih. A domaći su i dalje napadali. Šutevi Grujićiča sa ivice kaznenog prostora u 61. i Vesića sa 20-ak metara završili su u rukama Jevtića. Ipak domaći postižu pogodak u 70. minutu. Vesić je uputio centaršut sa leve strane, Č. Petrović samo propustio loptu, a Nikolić rezantnim udarcem sa 14-15 metara loptu poslao u gornji desni ugao Jevtićevog gola.  Domaći su do gola mogli i u 72. minutu kada je J.Petrović, posle solo porodora 10-ak metara iskosa sa desne strane šutirao  pravo u golamana Jevtića. Igrao se 76.minut kada je Grijućić dobio drugi žuti karton. Brojčanu prednost gosti su  vrlo brzo materijalizovali. D. Jovanović je posle nesigurne intervencije Markovića postigao treći gol za goste u 78. minutu.  Samo minut kasnije Ristić je dobio drugi žuti karton, pa su snage  na terenu ponovo bile izjednačene. Gosti do gola mogli u 88. minutu, ali je udarac D.Jovanovića sa 5 metara obranio Marković.  Poslednju priliku na meču imali su dimaći. B. Jovanović  je izveo slobodan udarac sa ivice kaznenog prostota, ali je šutirao pored gola.

Sloga (Zagorica) - Trnava 2:3

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 100. Delegat:Zoran Radović. Sudija:Ivan Ćosović, pomoćnici:Dragan Lazeravić i Starfan Zujalović (svi iz Aranđelovca).Strelci:B.Jovanović u 13. i Nikolić u 70.minutu za Slogu M.Jovanović u 17. Obradović u 54.  D.Jovanović u 78.minutu za Trnavu. Žiti kartoni:Grujović (Trnava) Crveni kartoni: Grujićič  (Sloga), Ristić (Trnava).

Sloga: Marković, Miloš Stevanović (od 68. Lekić), Gajić, Vesić, Milan Stevanović, N.Jovanović, Ivanović (od 46. Nikolić), J.Petrović, Č.Petrović (od 88.Milić), B.Jovanović, Grujičić.

Trnava: Jevtić, Marković, N.Jovanović, Milutinović, Mijailović, Okiljević (od 53. Obradović,), Živojinović (od 83.Milić), Ristić, D.Jovanović, M.Jovanović, Grujović.

Žabare 1 : 1 B 2000
Misača 2 : 2 Kopljari
Mladi rudar 3 : 4 Radoje Domanović
Sloga 2 : 1 Proleter
Mladost 2 : 3 Maskar
Trnava 1 : 2 Jasenica