Poraz Sloge u Aranđelovcu

U 23. kolu Međuopštinske  lige Aranđelovac-Topola fudbaleri Sloge poraženi su u Aranđelovcu od ekipe B 2000 rezultatom 4:2. U jednoj borbenoj i interesantnoj utakmici, utisak je da su domaći zasluženo osvojili nova tri boda. Prvu priliku na meču imala je ekipa B2000 u 6. minutu . Popović je sa 10-ak metara šutirao pravo u golmana Jelesijevića. U 9. minutu Mitrović je izveo slobodan udarac, a Antonijević ostao "zaboravljen" na drugoj stativi i rutinski sa 2 metra doneo vođstvo domaćima. Gostujući fudbaleri su propustili dve vrlo izgledne prilike za izjednačenje. Najpre je V.Petrović iz slobodnog udarca 20-ak metara iskosa sa leve strne pogodio prečku u 23. minutu, a J.Petrović sa nešto manje udaljenosti u 34. minutu pogodio stativu.

I drugo poluvreme počelo je šansom domaćih. Zarić je šutirao sa 10-ak metara pored gola. U 74. minutu gosti su došli do željenog izjednačenja. Č.Petrović  je šutirao sa 15 metara, golman domaćih Petrović samo na kratko intervenisao, a odbojenu loptu M.Jelesijević sproveo u mrežu. Samo tri minuta kasnije novo vođstvo domaćih. Maksimović je izveo slobodan udarac sa ivice kaznenog prostora u poslao loptu u gornji desni ugao Jelesijevićevog gola. Gosti se nisu predavali, pa su u 80. minutu ponovo došli do izjednačenja. Nakon igranja rukom u kaznenom prostoru domaćih, glavni sudija je dosudio najstrožu kaznu, a V.Petrović bio nepogrešiv. Međutim, praktično u sledećem napadu domaći postižu nov pogodak. Todorović je proigrao Maksimovića, a ovaj svoju dobru partiju krunisao golom. Konačan rezultat meča postigao je već pominjani Maksimovič iz kaznenog udarca 89. minutu.

B2000 (Aranđelovac) - Sloga (Zagorica) 4:2

Igralište u Aranđelovcu. Gledalaca oko 70. Delegat:Dragan Radivojević (Banja). Sudija:Predrag Jorgić (Aranđelovac), pomoćnici:Momčilo Stanković (Bukovik) i Bojana Perišić (Kopljari). Strelci:Antonijević u 9.minutu. Maksimović u 77, 82 i 89.minutu sa penala za B 2000, M.Jelesijević u 74 i V.Petrović sa penala u 80.minutu za Slogu.Žuti kartoni:Antonijević (B200) Jovanović (Sloga).

B2000:Petrović, Jovanović (od 85. Dugić), Subotić, Starčević, Gojković, Popović, Mitrović (od 30. Zarić), Maksimović, Todorović, Antonijević (od 60.Točilovac).

Sloga:N.Jelesijević, Miloš Stevanović, Dimitrijević, Ćosić, Milan Stevanović, Jovanović (od 28.Gajić), Lekić (od 81. Marković), J.Petrović, Č.Petrović, V.Petrović, M.Jelesijević.

Jasenica 6 : 1 Žabare
Maskar 2 : 2 Ranilović
Proleter 2 : 2 Plaskovac
Radoje Domanović 0 : 1 Trnava
Kopljari 9 : 5 Mladost
B 2000 4 : 2 Sloga