MOL: Sinđelić - Borac (L) 2:1

Po prijatnom vremenu za igru, prikazana je dobra fudbalska predstava, naročito u drugom delu. Domaći su veoma brzo, iskoristivši greške gostiju i to najpre u 5. minutu preko Ćirkovića, a zatim i u 9. minutu preko Trifunovića iz slobodnog udarca došli do velike prednosti od 2:0. Može se reći sasvim zasluženo jer u prvom delu gosti nisu uputili nijedan pravi udarac prema golu Ikanovića. Rano veliko vođstvo domaćih poremetilo je igru gostiju, koji su u prvom delu bili totalno nemoćni da bilo šta urade. Domaći su u prvom delu bili dosta bolji, više želeli pogodak i zasluženo rešili prvi deo susreta u svoju korist rezultatom od 2:0.

U drugom delu utakmice, gosti igraju dosta ofanzivnije i znatno bolje nego u prvom delu, sa više napada i pokušavali su što pre doći do pogotka. Ipak ti napadi nisu bili efikasni sve do 60. minuta kada Arnautović postiže pogodak i smanjuje rezultat na 2:1. Pokušavali su gosti doći do izjednačenja, ali bez uspeha. U ovom delu susreta imali su i domaći svoje prilike, a jedna od najboljih bilo je udarac Pavlovića sa oko 25.metara, kada se istakao golman gostiju Krsmanović. Do kraja susreta i pored nekoliko prilika na obe strane, rezultat se nije menjao i domaći dolaze do nove pobede. Ne igranje kapitena Mucića ne može biti razlog za slabu igru, raspravu sa sudijama i slično. Na ovu utakmicu iz nepoznatih razloga nije došao određeni delegat, tako da je sudija Radić imao odrešene ruke u presuđivanju. Razloge za slabo izdanje, naročito u prvom delu, a što se ponavlja već četiri kola, ne treba tražiti u sudijama ili nekom drugom, već unutar ekipe.

SINĐELIĆ (Lipnica) - BORAC (Lešnica) 2:1 (2:0)

Mačvanska okružna liga: Lipnica, 06.09.2014.godine, 16,00 časova. Gledalaca: 200. Strelci: Ćirković Ljubomir 5, Trifunović Miroslav 9 /S/, Arnautović Predrag 60 /B/. Sudije:G: Radić Čedomir - Loznica, P: Komarčević Žarko - Voćnjak, P: Jezdić Snežana - Brasina. Žuti kartoni: Vučetić Milutin, Ćirković Ljubomir /S/, Aćimović Branko, Simić Dragiša /B/. Crveni karton: Zebić (drugi žuti) /S/.

SINĐELIĆ: 1.Ikanović Buco, 2. Vučetić Milutin (Manojlović Nemanja), 3.Đurđević Aleksandar, 4.Marković Filip, 5.Trifunović Miroslav, 6.Simić Vladan, 7.Dragićević Nenad, 8.Zebić Mladen, 9.Antonić Milorad (Krsmanović Aleksandar), 10.Pavlović Milan (Marković Branko), 11.Ćirković Ljubomir.

BORAC: 1.Krsmanović Dejan, 2.Petrović Milutin, 3.Nikolić Miloš, 4.Vasić Milan (Radovanović Zoran), 5.Simić Dragiša, 6.Aćimović Branko, 7.Vuković Milan (Lazarević Dragutin), 8.Đukić Predrag 9.Josić Mladen, 10.Arnautović Predrag, 11.Lazić Aleksandar.

Sindjelić 2 : 1 Borac (L)
Podrinje 1 : 0 Gučevo
Jadar 2 : 0 BMR Petlovača
Antimon 2 : 1 Mačva 2005
Borac (V) 2 : 4 Hajduk Stanko
Mladost (P) 2 : 1 Drina