MOL: Borac - Lipolist 3:1

Susret dve dobre ekipe, koje po kvalitetu zaslužuju bolji plasman na tabeli. Domaći su od početka krenuli ofanzivno i već u 9. minutu, preko Aćimovića iz slobodnog udarca dolaze do prednosti od 1:0. Nakon nekoliko minuta, ponovo je Aćimović bio u prilici da dobro izvede slobodan udarac, što je i učinio ali pogađa prečku gola Davidovića. Igrali su doimaći dobro u prvom delu, ali i gosti su imali svoje prilike, gde se u dva navrata istakao Krstić. U samom finišu prvog dela Vuković postiže pogodak i povećava prednost na 2:0, a kojim je rezultatom i završen prvi deo utakmice.

U drugom delu domaći se povlače i prepuštaju inicijativu gostima, koji preuzimaju kontrolu na terenu i pokušavaju doći do pogotka. Ipak domaća odbrana je uspevala izaći na kraj sa tim napadima, sve do 81. minuta, kada Samurović postiže pogodak i smanjuje rezultat na 2:1. Gosti tada kreću još ofanzivnije, dok su domaći pokušavali iz kontra napada učiniti nešto više. U jednom takvom napadu, u 86. minutu, nakon igranja rukom u kaznenom prostoru igrača gostiju, sudija Ilić pokazuje na belu tačku. Siguran izvođač bio je Mucić za prednost od 3:1. Posle postignutog trećeg gola domaći ponovo pojačavaju, i već nakon dva minuta novi kazneni udarac. Ponovo je Mucić bio naspram golmana Davidovića, i da nije želeo egzibiciju bilo bi 4:1, ovako je lopta završila preko prečke. U svakom slučaju, u fer i korektnoj utakmici, može se reći zaslužena pobeda domaćih.

BORAC (Lešnica) - LIPOLIST" (Lipolist) 3:1 (2:0)

Gledalaca: 200 Sudije: G: Ilić Dejan Šabac, P: Milošević, Marinko - Šabac, P: Sekulić Dejan - Šabac, D: Stefanović Milan - Šabac. Strelci: Aćimović 9, Vuković 43, Mucić 86 KU /B/ Samurović 81. min /L/. Igrač utakmice: Aćimović Branko /B/.

BORAC: 1. Krstić Goran, 2. Petrović Milutin, 3. Nikolić Miloš, 4. Mucić Nikola, 5. Aćimović Branko, 6. Simić Dragiša, 7. Vuković Milan (Đukić Milić), 8. Đukić Predrag, 9. Josić Mladen (Lazarević Dragutin), 10. Arnautović Predrag (Bučić Slaviša), 11. Vasić Milan.

LIPOLIST:" 1. Davidović Ivan, 2. Lukić Miloš, 3. Stojković Milorad, 4. Aleksić Miloš (Davidović Saša), 5. Ruvidić Mirko, 6. Filipović Dragiša, 7. Božanić Milan, 8. Samuović Milan, 9. Radovanović Marko, 10. Gajić Aleksandar, 11. Gajić Branislav.

Mačva 2005 5 : 1 Sindjelić
BMR Petlovača 2 : 0 Hajduk Stanko
Gučevo 2 : 1 Drina
Borac (L) 3 : 1 Lipolist
Podrinje 2 : 0 Jedinstvo (MZ)
Jadar 0 : 2 Provo