Mladost iz Preljine na čelu Okružne lige

U derbiju XVI kola Okružne lige Mladost iz Preljine je savladala Jedinstvo iz Gornje Gorevnice i preuzela lidersku poziciji od Rudara iz Bresnice koji je na svom terenu odigrao bez golova sa Omladincem iz Zablaća.

Detalj sa meča Mladost Preljina - Jedinstvo Gornja Gorevnica

Detalj sa meča Mladost Preljina – Jedinstvo Gornja Gorevnica

Strelci za Mladost bili su Avramović (2), Šišović i Aleksić, dok je jedini gol za Jedinstvo postigao Milovanović. Ubedljivu pobedu zabeležila je i atenička Mladost koja je sa 4:0 savladala Backovac Junajted. Golove za domaće postigli su Knežević u 30. minutu, Palibrk u 70. minutu, Šarenac u 81. minutu i Gudurić šest minuta kasnije. Jedinstvo iz Konjevića je golom Branka Živanića savladalo Moravu iz Katrge, Donja Vrbava je bila bolja od Napretka, a Spartak je sa 3:1 pobedio Miokovce. Ovčar je slavio minimalnim rezultatom u Slatini, a domaći u samoj završnici nisu uspeli da realizuju kazneni udarac. Šest golova viđeno je u Viči, gde su Gorušica i Prijevor podelili bodove.