Vodojaža - KFK Radnički 0:3

Danas je KFK Radnički odigrao i petu pripremnu utakmicu, posle povratka sa priprema u Austriji. Protivnik, na dobro pripremljenom terenu, u Grošnici, bila je ekipa Vodojaže, član Šumadijske zone (IV liga). Kao što se i očekivalo, Radnički je dominirao svih 90 minuta i pobeda je mogla biti ubedljivija. Raduje izuzetno borbena igra naših fudbalera, koji su prišli meču kao da je u pitanju prvenstvena utakmica. Nije Vodojaža naivna ekipa, ali je Radnički od prvog minuta utakmice nametnuo svoj stil igre i bilo je samo pitanje vremena kada će postići prvi pogodak. Posle dva neuspešna pokušaja, novi napadač Radničkog, Dejan Živković je u 25.minutu, prelepim udarcem sa 18 metara, savladao golmana Vodojaže. Lopta je na putu do mreže očešala mesto gde se spajaju prečka i stativa. Do kraja poluvremena, videli smo još par pokušaja Radničkog i propuštenu šansu Vodojaže u 45.minutu.
Odmah na početku drugog poluvremene, Nikola Tajdić koristi odlično proigravanje Dalibora Krezovića, i rezantnim udarcem sa 15 metara, postiže drugi pogodak za Radnički. Posle tog gola, trener Hadžić je zamenio kompletan prvi tim i dao šansu svim igračima. Međutim, to se nije osetilo u igri. Radnički je napadao, stvarao šanse, dominirao svih 90 minuta. Treći pogodak je bilo pravo remek-delo Miljana Petrovića, koji je sa skoro 30 metara, skinuo paučinu iz levog, gornjeg ugla gola domaćih.

Strelci: Dejan Živković - 25.min. 0:2 Nikola Tajdić - 48.min. 0:3 Miljan Petrović - 80.min.
Vodojaža: Ćurčić, Kostić, Veljović, Keljević, Ljubisavljević, Marković, Petrović, Vasić, Ristić, Dimitrijević, Stevanović
KFK Radnički: Vranić, Božović, Maričić, Ostojić, Antonijević, Mijanović, Tajdić, Krezović, Živković, Nikolić, Ristić Igrali još: Mišić, Marković, Savić, Milošević, Slović, Petrović, Rakić, Ilić, Markićević, Lukić