XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.05.2011 20:15 Vojvodina 1 : 2 Partizan
1/2 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.03.2011 17:00 Partizan 2 : 0 Crvena zvezda
16.03.2011 14:00 Sloboda PS 1 : 2 Vojvodina
06.04.2011 17:00 Crvena zvezda 1 : 0 Partizan 1:2
06.04.2011 14:00 Vojvodina 1 : 0 Sloboda PS 3:1
1/4 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.11.2010 13:00 Crvena zvezda 2 : 1 Teleoptik
10.11.2010 13:00 Sinđelić (N) 0 : 4 Partizan
10.11.2010 13:00 Sloboda PS 3 : 2 Spartak ZV
10.11.2010 13:00 Vojvodina 1 : 0 Jagodina
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
27.10.2010 13:30 Kolubara 1 : 2 Spartak ZV
27.10.2010 13:30 Srem (J) 2 : 2 Vojvodina
27.10.2010 13:30 Srem (SM) 0 : 2 Jagodina
27.10.2010 13:30 Crvena zvezda 4 : 0 Borac (Č)
27.10.2010 13:30 Smederevo 0 : 0 Teleoptik
27.10.2010 13:30 Sloboda PS 2 : 1 Metalac (GM)
27.10.2010 13:30 Partizan 3 : 0 Proleter (NS)
27.10.2010 13:30 Sinđelić (N) 0 : 0 Rad
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
22.09.2010 15:30 BSK Borča 1 : 1 Srem (SM)
22.09.2010 15:30 Donji Srem 0 : 2 Rad
22.09.2010 15:30 Sloga (K) 0 : 2 Crvena zvezda
22.09.2010 15:30 Mokra Gora 0 : 0 Smederevo
22.09.2010 15:30 Srem (J) 2 : 2 Javor
22.09.2010 15:30 Sinđelić (N) 2 : 0 Čukarički Stankom
22.09.2010 15:30 Sloga (PM) 0 : 2 Vojvodina
22.09.2010 15:30 Borac (Č) 2 : 0 Inđija
22.09.2010 15:30 Teleoptik 2 : 1 OFK Beograd
22.09.2010 15:30 Proleter (NS) 1 : 0 Napredak
22.09.2010 15:30 Metalac (GM) 1 : 1 Novi Sad
22.09.2010 15:30 Jagodina 4 : 0 Bežanija
22.09.2010 15:30 Mladi radnik 1 : 3 Sloboda PS
22.09.2010 15:30 Hajduk (K) 0 : 0 Kolubara
28.09.2010 15:00 Spartak ZV 2 : 1 Novi Pazar 1:0
06.10.2010 15:00 Mladost (A) 0 : 6 Partizan
Predtakmičenje
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.09.2010 16:30 Srem (J) 1 : 0 ČSK Pivara 1:0
01.09.2010 16:30 Sloga (PM) 1 : 1 Zemun 1:0
01.09.2010 16:30 Sinđelić (N) 2 : 0 Dinamo (V) 1:0
01.09.2010 16:30 Donji Srem 3 : 2 Banat 1:0
01.09.2010 16:30 Mokra Gora 1 : 1 Mladost (L) 1:0
01.09.2010 16:30 Mladost (A) 3 : 2 Radnički (S) 1:0
01.09.2010 16:30 Sloga (K) 2 : 1 Radnički (N) 1:0
Status
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu