XS
SM
MD
LG
13.kolo
Rezultati
10/11.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.11.2018 13:30 Mladi radnik 4 : 2 Javor
11.11.2018 13:30 Kolare 2 : 0 Hajduk
11.11.2018 13:30 Mladost (K) 1 : 0 Kušiljevo
11.11.2018 13:30 Mladost (D) 1 : 1 Napredak
11.11.2018 13:30 Juhor 3 : 4 Omladinac
11.11.2018 13:30 Partizan 1 : 2 OFK Batinac
11.11.2018 13:30 OFK Bratstvo 1 : 1 Resavac
11.11.2018 13:30 Bratstvo 3 : 1 Mladost (S)
11.11.2018 16:28 (Nebojša Bogosavljević)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Kušiljevo 13 9 3 1 30
2 Resavac 13 8 1 4 25
3 Juhor 13 8 0 5 24
4 Hajduk 13 7 2 4 23
5 Kolare 13 6 3 4 21
6 Omladinac 13 6 2 5 20
7 OFK Bratstvo 13 5 3 5 18
8 Mladost (S) 13 6 0 7 18
9 Mladost (K) 13 6 0 7 18
10 OFK Batinac 13 5 2 6 17
11 Bratstvo 13 4 4 5 16
12 Mladost (D) 13 4 4 5 16
13 Javor 13 3 6 4 15
14 Mladi radnik 13 4 2 7 14
15 Partizan 13 2 3 8 9
16 Napredak 13 2 3 8 9
14.kolo
Sledeće kolo
17/18.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.11.2018 13:30 Javor 7 : 1 Mladost (S)
18.11.2018 13:30 Resavac 2 : 3 Bratstvo
18.11.2018 13:30 OFK Batinac 4 : 1 OFK Bratstvo
18.11.2018 10:00 Omladinac 0 : 0 Partizan
18.11.2018 13:30 Napredak 5 : 4 Juhor
18.11.2018 13:30 Kušiljevo 3 : 0 Mladost (D)
18.11.2018 13:30 Hajduk 3 : 0 Mladost (K)
18.11.2018 13:30 Mladi radnik 3 : 2 Kolare

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Nebojša Bogosavljević
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 22 korisnika
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu