XS
SM
MD
LG
12.kolo
Rezultati
20/21.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.10.2018 11:00 SFS Borac 2 : 1 Trstenik PPT
20.10.2018 15:00 Rtanj 2 : 1 OFK Sinđelić
20.10.2018 15:00 Jagodina Tabane 1 : 1 Radan
21.10.2018 15:00 Temnić 1924 2 : 0 Jedinstvo (B)
20.10.2018 15:00 Dunav 3 : 1 Radnički (S)
20.10.2018 15:00 Moravac Orion 1 : 1 Car Konstantin
21.10.2018 15:00 Radnički (P) 2 : 0 Zaplanjac
21.10.2018 15:00 Budućnost 4 : 1 GFK Dubočica
20.10.2018 15:00 Jedinstvo (P) 2 : 5 Pukovac
21.10.2018 16:56 (Slavoljub Blagojević)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Temnić 1924 12 10 1 1 31
2 Radnički (P) 12 8 3 1 27
3 Budućnost 12 8 1 3 25
4 Moravac Orion 12 7 3 2 24
5 Zaplanjac 12 6 4 2 22
6 Jagodina Tabane 12 6 4 2 22
7 Car Konstantin 12 6 3 3 21
8 OFK Sinđelić 12 5 3 4 18
9 Rtanj 12 5 2 5 17
10 Trstenik PPT 12 4 4 4 16
11 Jedinstvo (B) 12 5 1 6 16
12 SFS Borac 12 4 2 6 14
13 Dunav 12 4 1 7 13
14 Radnički (S) 12 3 2 7 11
15 Jedinstvo (P) 12 2 2 8 8
16 GFK Dubočica 12 2 1 9 7
17 Pukovac 12 2 1 9 7
18 Radan 12 1 2 9 5
13.kolo
Sledeće kolo
27/28.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
28.10.2018 14:00 Pukovac 0 : 0 SFS Borac
27.10.2018 14:00 GFK Dubočica 6 : 1 Jedinstvo (P)
28.10.2018 14:00 Zaplanjac 0 : 0 Budućnost
28.10.2018 11:00 Car Konstantin 1 : 2 Radnički (P)
27.10.2018 14:00 Radnički (S) 0 : 3 Moravac Orion
27.10.2018 14:00 Jedinstvo (B) 3 : 1 Dunav
28.10.2018 14:00 Radan 0 : 1 Temnić 1924
27.10.2018 14:00 OFK Sinđelić 2 : 0 Jagodina Tabane
27.10.2018 14:00 Trstenik PPT 3 : 2 Rtanj

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 5 korisnika
Takmičenje prati 76 korisnika
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu