XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 17:00 Pukovac - Jedinstvo (B) 1:3
2 26.08.2018 16:30 Radan - Pukovac 1:0
3 02.09.2018 16:30 Pukovac - OFK Sinđelić 1:0
4 08.09.2018 16:00 Trstenik PPT - Pukovac 4:0
5 16.09.2018 16:00 Pukovac - Rtanj 1:1
6 19.09.2018 16:00 Jagodina Tabane - Pukovac 3:0
7 23.09.2018 15:30 Pukovac - Temnić 1924 0:1
8 29.09.2018 15:30 Dunav - Pukovac 4:1
9 07.10.2018 15:00 Pukovac - Moravac Orion 0:2
10 14.10.2018 15:00 Radnički (P) - Pukovac 4:0
11 17.10.2018 15:00 Pukovac - Budućnost 0:3
12 20.10.2018 15:00 Jedinstvo (P) - Pukovac 2:5
13 28.10.2018 14:00 Pukovac - SFS Borac 0:0
14 04.11.2018 13:30 Pukovac - GFK Dubočica 1:4
15 11.11.2018 13:30 Zaplanjac - Pukovac 1:1
16 18.11.2018 13:00 Pukovac - Car Konstantin 1:2
17 24.11.2018 13:00 Radnički (S) - Pukovac 7:0
18 Jedinstvo (B) - Pukovac
19 Pukovac - Radan
20 OFK Sinđelić - Pukovac
21 Pukovac - Trstenik PPT
22 Rtanj - Pukovac
23 Pukovac - Jagodina Tabane
24 Temnić 1924 - Pukovac
25 Pukovac - Dunav
26 Moravac Orion - Pukovac
27 Pukovac - Radnički (P)
28 Budućnost - Pukovac
29 Pukovac - Jedinstvo (P)
30 SFS Borac - Pukovac
31 GFK Dubočica - Pukovac
32 Pukovac - Zaplanjac
33 Car Konstantin - Pukovac
34 Pukovac - Radnički (S)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Temnić 1924 17 14 2 1 44
2 Radnički (P) 17 12 3 2 39
3 Car Konstantin 17 10 3 4 33
4 Moravac Orion 17 9 3 5 30
5 Budućnost 17 9 3 5 30
6 Jagodina Tabane 17 8 5 4 29
7 Jedinstvo (B) 17 9 1 7 28
8 Zaplanjac 17 7 6 4 27
9 Dunav 17 8 1 8 25
10 OFK Sinđelić 17 7 3 7 24
11 Trstenik PPT 17 6 6 5 24
12 SFS Borac 17 6 3 8 21
13 GFK Dubočica 17 6 1 10 19
14 Rtanj 17 5 2 10 17
15 Radnički (S) 17 4 4 9 16
16 Jedinstvo (P) 17 2 3 12 9
17 Pukovac 17 2 3 12 9
18 Radan 17 2 2 13 8
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu